Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzelleşmeyle alakalı konumu bu hafta ici acacam yapabilirsem arkadaslar bedava ama emek ister zor videolarıı önrekleri vs toplayıp konuyu foruma açaçam daha sora zatenn bizim forum o konuyu enine boyuna irdeler
konuyu acınca bazıları aa biliyordum duymustum diyecek coğu nerden buldun bu konuyu ya diyecek kimide inanmayacak konumuz güzelleşmekle alakalı olaçak

soya acı biberle alakası yok arkadaslar soya acıbiber cok net söyleyecegim hic abartı demeyin fianstreid minox ve losyonlar hariç dünyadaki saca en iyi geleçek sey soyadır belki saw palmetto da vardır sabaha kadar kralıyla tartısırm arkadaslar

cildede yaslamak konusuda en iyi gelen şey soyadır soya ürünleridir japonya ortada hem sacları hem ciltleri soya büyük fayda haa yan etkisi varmı orasınnı arastırmadım ama kadılnnar erkekler cok net söylüyorum saçlarım dökülüyor veya cildim 30 40 ta yaslandı felanca amca 70 yasınnda kaymak gibi cildi diyosanız diyosaız soyaaaaaaaaaaaa ürünleri nokta soya fasulyesi ,sosu, peyiri ,filizi, tofu vs
gerçekten japonlar hiç yaşlarını göstermiyor yedikleri içtikleriyle kesin bağ var bunların başında dediğiniz gibi soya geliyor ayrıca saçlarıda çok sık işin kötüsü bizim için soya fasulyesi türkiyede gdo suz bulmak,internette var ama güvenemiyorum sipariş vermeye