Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: saç dökülmem

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Androcur kullanabilirsin son care yada aldactone yan etkisi muhakkak olur ama etkiside olur
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Androcur kullanabilirsin son care yada aldactone yan etkisi muhakkak olur ama etkiside olur
    Suan oral olarak aldactone ve diane 35, dışardan ise miracle losyn ve yağ karışımları kullanıyorum. Fakat saçım özellikle şu son bir ayda daha da inceldi. Dökülmem dört aydır var ama bu kadar incelmesi beni çok korkutuyor. Sizce androcur aldactone'dan daha mı etkilidir? Avodart falan mı kullansam? Artık her şeyi göze aldım şu dökülme dursun da

Siz hormon testleri için endkronoloji bölümüne mi kadim doğum uzmanina mi gittiniz acaba ?

Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz hormon testleri için endkronoloji bölümüne mi kadim doğum uzmanina mi gittiniz acaba ?
    Kadın doğumda hormon testlerimi yaptırdım sonra sonuçları endokronolojiye götürdüm.

Regliyken olmak şart mi testleri? Çünkü randevu durumunu ona gore ayarlamak zor oluyor 1 aydir ayarlayamadim ondan soruyorum tesekkurler

Evet canım reglin 3. günü yaptırıyorsun testleri

Çok tesekkur ederim. Son bir soru reglimin 3. Günü hangi tarihe denk gelecek tam bilmiyorum. Ve randevu da alamiyorum bilmediğim için. Reglimin3. Günü direkt gidip hormon testi yaptirsam randevu almadan olur mu acaba

Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok tesekkur ederim. Son bir soru reglimin 3. Günü hangi tarihe denk gelecek tam bilmiyorum. Ve randevu da alamiyorum bilmediğim için. Reglimin3. Günü direkt gidip hormon testi yaptirsam randevu almadan olur mu acaba
    Eğer özel hastaneye gidecekseniz olur fakat devlette o gün randevu bulamayabilirsiniz

Arkadaşlar saçlarımın yarısı döküldü ve doktor annemin saçlarında oluşan açıklıktan dolayı dökülmemin genetik olabileceğini söyledi. Benim saçım her yerden döküldüğü için henüz açıklık oluşmadı ama bu durum beni çok rahatsız ediyor. Sizce minoxidile başlayayım mı? Bazıları saçlarının geri gelmediğini bir işe yaramadığını yazmış forumlarda siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Döngüleri nasıl engelleyebilirim?

Bugün aldığım tahlil sonuçlarıma göre bozuk olan hormonum normal sınırlara inmiş gözüküyor fakat saç dökülmem hala durmadı. Bayramdan sonra doktora gidicem ama bir de size sormak istedim. Sizce bunun nedeni nedir? Üç ay önce hormonlardan etkilenmiş olan saçlarım mı dökülüyor?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12