Sayfa 1/4 123 ... SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxidil %5 ne zaman etki eder

Hybrid View

Minoxidil %5 ne zaman etki eder

Yaklasik 2 aydir duzenli olarak sabah 8 aksam 8 minoxidil kullaniyorum.
    Yatmadan once aolgar biotib 2 adet 5000lik biotin hapi aliyorum.
    Son 12 gunsur dermaroller kullaniyorum 4 gune bir

Minox kulandiktan 1 ay sonra saclarim cok azaldi tepe bolgemde %30 kayip yasadim suan halen bir gelisme yok.
    Ilk zamanlarda minox kullanip masaj yaptigimda elime 100 tane sav geliyordu suan ise 20 tane anca geliyor ama sacim seyreldi artik. Haftada 2 ke de keterol sampuan kullanmaya yeni basladim.

Minox sacimi cok doktu diyebilirim bu kadari normalmi 3 sise minox kullandim 4. Nun yarisindayim seyrelme genel oldugu icin cabuk bitiyor.

Deneyimini paylasabilecek olan varmi ?

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bendede dedıgınız dökülme oldu fakat bende belkide %50 oranında sacımı götürdü.3-4 "Ay" a tekrar cıkarır deniliyor.Bakalım..
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

bende de tam tersi dökülmeyi azalttı. şuan 2.şişedeyim bazı günler tekli bazı günler sıkmıyorum. alıştırmıyorum.. fakat nasıl olur da kişiden kişiye değişiklik gösteriyor böyle

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3-3.5 ay sonra etkisini görmeye başlarsınız

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 yıllık aradan sonra başladım tekrar ben 1.5 ay oldu. Başta dökülmeyi arttırmıştı ancak tüylenmeler de mevcut şuan. İlk başladığımda da böyle çabuk etki etmişti.

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 yıllık aradan sonra başladım tekrar ben 1.5 ay oldu. Başta dökülmeyi arttırmıştı ancak tüylenmeler de mevcut şuan. İlk başladığımda da böyle çabuk etki etmişti.
    hocam tüyler kıla dönüşür mü daha öncekine dönüşmüş müydü? benim alın ve şakaklarım sarı sarı tüylendi biotin hapı da alıyorum. miracle de kullanıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kellerman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam tüyler kıla dönüşür mü daha öncekine dönüşmüş müydü? benim alın ve şakaklarım sarı sarı tüylendi biotin hapı da alıyorum. miracle de kullanıyorum
    Dönüşür minoxil dönüştürüyor. Daha önce de güzel etki almıştım ancak döngüye girince bırakmıştım çok daha kötü oldu. Tekrar başladım. Etki alıyor gibiyim şuan. Sen hem miracle hem minox kullanıyorsun. Dönüşeceğini düşünüyorum.

Sadece akşamları kullanın minoxil i

Bölgesel dökülmem için 5 aydır kullanıyorum daha faydasını göremedim. Bitmesine az kaldı bırakacam.

Ya valla moral 0 olan sacimida doktum gozume seyrek gelmeyen yerlerde seyrek geliyor.
    Umutsuzca kullaniyorum artik resmen
    Bu sekilde olup etki goremeyen var mi
    Bolgesel dokulmem varsi twpelerde smdi heryeri seyrwltti
    Bana cep telefonundan yardimci olabilecek arkadas varmi

Sayfa 1/4 123 ... SonSon