Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Minoxidil %5 ne zaman etki eder

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxilin sade halinden fayda göremeyen varsa içine 10 adet dutasteride atsın. Ayrıca kullanımdan önce dermaroller kullanıp emilimi arttırabilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Normal kardeş başladıysan artık yapıcak birşeyin yok.Günde 2 kere 5 er fıs şeklinde kullanmışsın prospektüsündeki gibi buda saçların için hayatında yapabileceğin en büyük hata bu meredi saçına alıştırırsan bittin.Çok seyrek kullanman lazım haftada 1-2 falan hergün günde 2 kere kullanmak saçları daha kötü yapar bu şekilde kullanıpta 6. aydan sonra saçının daha beter olmamasına imkan yok ya haftada 1-2 kere kullanıcaksın yada hiç başlamıyacaksın minoxil hiçbir zaman ana tedavi olamaz,olmamalı.Azaltarak bırak kurtul gitsin.Sonra aç ellerini Allah'a dua et bıraktıktan sonra bütün saçlarının içine etmesin diye.Miracle hoca doğru kullanımda çok iyi olduğunu söylüyor prospektüsündeki kullanımı kesinlikle doğru kullanım şekli değildir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence cell losyonu denesen daha iyi sitede kullananların sonuçları var gayet iyi sonuçlar alıyorlar.Hem doğal hem döngü bilmem ne ile uğraşmassın minoxildeki gibi.

Minoxidil saçlı derideki olumlu kimyaya katkı yapar buna prostaglandinleride içeren bir dizi enzim grubuda dahildir bir süre sonra bir çok etkende olduğu gibi scalp metabolizması bu olumlu katkıya alışır bir süre sonra kendi katkısınıda yapmamaya başlayabileceği gibi zaten zamanla androjenlerinde yaptığı tahribat ve yaşla olmadı gereken kötü düzeyde minox bırakıldığında aniden ortaya çıkar. Bu durum saçlı deri sağlığı stabil kimselerde ortaya çıkmaz ortaya çıkan sadece olumsuza giden saç sağlığının katkısı kadar olumsuzdur ve herkeste olacak diye bir durumda söz konusu değildir mesela sağlam bir masaj ve antiinflamatörle minoxun etkisini sonsuza kadar sürdürebilirsiniz. Salt minoxidilin olumlu etkisine alışmaya müsait ve tek yönlü tedavi uygulayanlar gün aşırı kullanım zaman zaman günde bir kullanıp haftalık aralar verdiğinde de minoxidilden sonsuza kadar etki alabilirler (diğer tüm şartlar sabitken).
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

şu 2 ayda dökmüş olduğu saçlar geri çıkar mı sizce ?

Alıntı ugur3344 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu 2 ayda dökmüş olduğu saçlar geri çıkar mı sizce ?
    Toto oynama kehanete yoğunlaşma oku araştır o 2 ay geçer ve sen daha hazır olursun her şeye o 2 ayda her ne olacaksa.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hergun okuyorum da cok teferruatli neler neler yapmadim. Ama deneyerek ogrenmektense deneyimlerden faydalanmak amacim

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesa yazıyorum forbidden cıkıyor ya

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesa yazıyorum forbidden cıkıyor ya
    Bazı yasaklı kelimeler var sanırım bende de oluyor arada gitmiyor mesaj yasaklı kelimeyi bulup yeniden yazıyorum oluyor. Örn: V-o-l-t-a-r-e-n krem yazamadım çözmem baya zaman aldı

Hatta v.......n kremle ilgili bir çalışma vardı diclofenac topikal uygulanmış hala paylasamadım
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxidil saçlı derideki olumlu kimyaya katkı yapar buna prostaglandinleride içeren bir dizi enzim grubuda dahildir bir süre sonra bir çok etkende olduğu gibi scalp metabolizması bu olumlu katkıya alışır bir süre sonra kendi katkısınıda yapmamaya başlayabileceği gibi zaten zamanla androjenlerinde yaptığı tahribat ve yaşla olmadı gereken kötü düzeyde minox bırakıldığında aniden ortaya çıkar. Bu durum saçlı deri sağlığı stabil kimselerde ortaya çıkmaz ortaya çıkan sadece olumsuza giden saç sağlığının katkısı kadar olumsuzdur ve herkeste olacak diye bir durumda söz konusu değildir mesela sağlam bir masaj ve antiinflamatörle minoxun etkisini sonsuza kadar sürdürebilirsiniz. Salt minoxidilin olumlu etkisine alışmaya müsait ve tek yönlü tedavi uygulayanlar gün aşırı kullanım zaman zaman günde bir kullanıp haftalık aralar verdiğinde de minoxidilden sonsuza kadar etki alabilirler (diğer tüm şartlar sabitken).
    Antienflamatuvar olarak ne kullanabiliriz?

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon