643 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Japonlar geç kalmış. Bunu Aidin Salih uyguluyordu zaten. Türkiye'de yapıp sonuç alan var ama saç konusunda gözlem yapılmış bir çalışma yok.

https://eksisozluk.com/entry/46924023
    Siz yine de Aidin Salih'i referans almayın, dediklerinin çoğu hurafe
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz yine de Aidin Salih'i referans almayın, dediklerinin çoğu hurafe
    İslam'i kaynaklara dayalı tedavi yöntemleri, bir batılı onu teyit edene kadar hurafedir. ��
    Bunu japonlar bulmuş olsun hadi bakalım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İslam'i kaynaklara dayalı tedavi yöntemleri, bir batılı onu teyit edene kadar hurafedir. ��
    İslami kaynaklara göre değil bilime göre ilerliyoruz biz. Aidin salih bir dolandırıcıdır onu tanıyan kişilere gidip dinleyin 2 ev ziyaretine dünyanın parasinı alıyordu. Sanki bilimadamından bahsediyorsunuz. Japonlarla aidin salih bir tutulur mu?

Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İslami kaynaklara göre değil bilime göre ilerliyoruz biz. Aidin salih bir dolandırıcıdır onu tanıyan kişilere gidip dinleyin 2 ev ziyaretine dünyanın parasinı alıyordu. Sanki bilimadamından bahsediyorsunuz. Japonlarla aidin salih bir tutulur mu?
    Sartre hocam kendiniz doğal bir tedavi yöntemi gerçekleştiriyordunuz galiba, biraz anlatabilmeniz mümkün müdür ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kamisama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sartre hocam kendiniz doğal bir tedavi yöntemi gerçekleştiriyordunuz galiba, biraz anlatabilmeniz mümkün müdür ?
    Zaman lazim hocam. Bu tür şeyleri %100 yaptım diyebilmek icin zaman lazım bakalım olumlu gidiyor şu an her şey. Dökülme problemi yok zaten ben vellusları terminal yapmayı hedefliyorum. Dokülmeyi kesecek losyon işi tamam fakat yetersiz bana göre. Çıkarma da lazım zaman lazım. Tecrübelerimi daha sonra aktaracağım. Lakim yaptığim şeyleri %100 acık acık yazamam zaten yazsam da yapamazsınız. Kompleks bir sey hedefliyorim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zaman lazim hocam. Bu tür şeyleri %100 yaptım diyebilmek icin zaman lazım bakalım olumlu gidiyor şu an her şey. Dökülme problemi yok zaten ben vellusları terminal yapmayı hedefliyorum. Dokülmeyi kesecek losyon işi tamam fakat yetersiz bana göre. Çıkarma da lazım zaman lazım. Tecrübelerimi daha sonra aktaracağım. Lakim yaptığim şeyleri %100 acık acık yazamam zaten yazsam da yapamazsınız. Kompleks bir sey hedefliyorim
    Bayanım 12 yıldır dökülmem mevcut dökülmeyi durdurmak için banada bşy önerirmisiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayanım 12 yıldır dökülmem mevcut dökülmeyi durdurmak için banada bşy önerirmisiniz?
    Bu tür önermeler herkese aynı şeyi önererek olmaz. Bir kadında işe yarayan sizde yaramayabilir
    1-Scalpta yani sac derinizde problem var mı?
    2-Kan tahlili yaptırdınız mı sonucu nasıldı?
    3-Herhangi bir sağlık probleminiz var mı?
    4-Erkek gibi dökülmeniz mi var?
    5-Beslenme düzeniniz nasil spor yapıyor musunuz?
    6- şu zamana kadar neler kullandınız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kamisama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ek olarak amacım dazlak kel bir kafayı saç doldurmak değil bölgesel seyrelme dökülmeleri gidermek ve genç arkadaşlar için ömür boyu rahatlikla 0 yanetkisiz kullanilabilir dogal bir losyon yapmak. 14 15 25 26 arası nw3 maks nw4 kişilerde geridönüşümü saglamak. Yani kanserin ileri vakasındaki birini iyileştirmek amaçlarim arasinda yok laborotuarda calismiyorum ben kendi imkanlarimla arastirarak her yeri gezerek ureterek bir seyler yapiyorum. Kanserin başinda veya ortalarindan geridönüş yapmak hedefim bu. Öncellikli hedefim kendime çare bulmak tabii

Ek olarak amacım dazlak kel bir kafayı saç doldurmak değil bölgesel seyrelme dökülmeleri gidermek ve genç arkadaşlar için ömür boyu rahatlikla 0 yanetkisiz kullanilabilir dogal bir losyon yapmak. 14 15 25 26 arası nw3 maks nw4 kişilerde geridönüşümü saglamak. Yani kanserin ileri vakasındaki birini iyileştirmek amaçlarim arasinda yok laborotuarda calismiyorum ben kendi imkanlarimla arastirarak her yeri gezerek ureterek bir seyler yapiyorum. Kanserin başinda veya ortalarindan geridönüş yapmak hedefim bu. Öncellikli hedefim kendime çare bulmak tabii
    Mesaj kutunuza bakabilir misiniz

İlk olarak uzakdoğu tedavi yöntemlerinin yanına bile yaklaşamaz Aidin Salih dolandırıcısı, kendi kitabında kelliği çözdüğünü söylüyor zaten; madem haklı buluyorsunuz kendisini şu an neden bu forumdasınız ? Kadının dediği %1 bile doğru olsa şu an bu foruma ihtiyacımız kalmazdı.