Sayfa 7/65 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
643 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yaz japonya ya gideceğim bir aksaklık olmazsa keşke bu yaza kadar çıksa yada beni denek olarak kullansalar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yaz japonya ya gideceğim bir aksaklık olmazsa keşke bu yaza kadar çıksa yada beni denek olarak kullansalar
    sen gidince bir sirkete ugra belki erken uygulama yaparlar 2018 3.ceyreginde cikacak diye bilgi vermislerdi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

İyi günler arkadaşlar hepinize bol saçlı günler dilerim yaşım 25 foto atmayı bilmediğim için atamadım yaklaşık 1 yıldır aşırı bir yağlanma ve Aga problemim tedavimde bana yol gösterebileck bilgi birikimine sahip arkadaşlarımın yardımını bekliyorum dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

talhayaldiz96 nickli arkadaşım geri dönüşün için teşekkür ederim.Özelden geri dönemedim kb mesaj kutun doluydu.Bütün kullanıcılardan özür dilerim yardımcı olabilirim diyen biri olursa özelden cep numaramı da atarım.

Dermatolog toplantisi yapildi bilgiye ulasan varsa yazabilir mi ?
    Bircok sirketten yonetici katildi sonuclara ulasamadim ulasan varsa yazsin lutfen

Yeni Üye
    arkadaşlar almanya veya avusturyada yaşananınız varsa replicel'in klinik denemelerine burdan kaydolabilirsiniz: http://replicel.com/contact-us/rch-0...rials-sign-up/
    veya orda yaşayan tanıdığınız saçı olmayan arkadaşlarınızı gönderin. Bu adamların tendon tedavisi çok mantıklı (biyokimya, biyofizik, moleküler biyoloji ve anatomi dersi almış biri olarak söylüyorum) bu yüzden ben bu adamların saç konusunda da başarılı olacaklarına inanıyorum. Yakından takip edelim bakalım ne çıkıcak...

Yeni Üye
    Arkadaşlar, forumda kök hücre tedavisi ile ilgili spesifik bir başlık aradim göremedim. O nedenle buraya yazıyorum. Kök hücre tedavisi ile lab ortaminda kelliğe çözüm için tedavi uygulayan yerler var ya da iddia ediyorlar. Turkiye'de de livkokhucre.com u buldum. Cerrahpasa'da muayene oldugumunda Prof. Hocaya sordum, Türkiye'de yapan birkac özel yer var sonuçlar pek iyi degil dedi. Bilgisi olan var mi bu konuyla ilgili? Ayrica kök hücre ile tedavi olundugunda ilerde bir saglik sorunu yaratma riski var midir?
    30/E

Biotin
    Demir
    Cinko
    Folik Asit
    B12
    +Dermaroller
    + yesil cay

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vayyy replicel harekete geçmiş olacak gibi artık yavaş yavaş
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Sayfa 7/65 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon