Sayfa 25/65 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
643 sonuçtan 241 ile 250 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Bu tabloyu ben de gördüm fakat çok güvenilir değil. Bana kalırsa piyasaya giren ilk tedavi diğerlerinin de çıkma sürelerini etkileyecektir. Yani başarılı bir tedavi çıkarsa bu sene veya seneye diğerleri de hızlandıracaktır. Ama yine verilen tarihler çok yanlış değil

Asıl problem DHT türevleri değil sadece bir piyon, antiandrojenler homeostasi bozmaktan başka halta yaramıyor. Belki onlarca protein saç köküne saldırıyor. Kesinlikle AA benzeri ilerliyor süreç, asker olarak da androjenleri kullanıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman lazim hocam. Bu tür şeyleri %100 yaptım diyebilmek icin zaman lazım bakalım olumlu gidiyor şu an her şey. Dökülme problemi yok zaten ben vellusları terminal yapmayı hedefliyorum. Dokülmeyi kesecek losyon işi tamam fakat yetersiz bana göre. Çıkarma da lazım zaman lazım. Tecrübelerimi daha sonra aktaracağım. Lakim yaptığim şeyleri %100 acık acık yazamam zaten yazsam da yapamazsınız. Kompleks bir sey hedefliyorim
    Bayanım 12 yıldır dökülmem mevcut dökülmeyi durdurmak için banada bşy önerirmisiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayanım 12 yıldır dökülmem mevcut dökülmeyi durdurmak için banada bşy önerirmisiniz?
    Bu tür önermeler herkese aynı şeyi önererek olmaz. Bir kadında işe yarayan sizde yaramayabilir
    1-Scalpta yani sac derinizde problem var mı?
    2-Kan tahlili yaptırdınız mı sonucu nasıldı?
    3-Herhangi bir sağlık probleminiz var mı?
    4-Erkek gibi dökülmeniz mi var?
    5-Beslenme düzeniniz nasil spor yapıyor musunuz?
    6- şu zamana kadar neler kullandınız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şöyle grafik atayım herkes yararlansın 2018de çıkacak tedaviler çöp 2021 ve üzerine bakmamız lazim.
    WNT yolağına hormon demen, follica'nın 10 senelik çalışmalarını geçiştirmen, aclarisin daha yeni başlamış jak deneylerine hormon tedavisi demen heleki bunların hepsine çöp diyip geçiştirmen yanlış. Lütfen araştır. Bunların altındaki bilimi yabancı kaynaklardan oku. Ha dersin ki bunlar 2021e yetişmez anlarım ama resmen çöp demişsin, üstüne anti androjen ya da hormon tedavisi gibi göstermişsin. Yanlış olmuş. Ümit kırıcı olmuş.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şöyle grafik atayım herkes yararlansın 2018de çıkacak tedaviler çöp 2021 ve üzerine bakmamız lazim.
    Peki tek bir şey soracağım Replicell/Shiseido'nun çöp olduğunu bilimsel bir şekilde açıklar mısın?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki tek bir şey soracağım Replicell/Shiseido'nun çöp olduğunu bilimsel bir şekilde açıklar mısın?
    O kadar saçma bir soru sormuşsun ki ortada bilimsel olarak açıklanacak bir durum yok. Deneklere bak aldıkları sonuçlara bak. %14 %20 kaale alınmayacak rakamlar. Gelişmiş dermastamp benzeri bir şey. Ek olarak muhtemelen bunu kullanmak isteyen insanlar 2021 e kadar bekleyecek. Gelir saglamak adina %10 14lük %20lik gelişimlere sahip olan aleti piyasaya suruyorlar belki de klinikte yapılır bilemeyiz, daha geliştireceklerini söylüyorlar lakin ortada adam gibi bir sonuç yok. Tsuji histogen,allergen gibi firmalar yani 2021den sonra gelecek şeyler harika. Setinin şu anki sonuclari bile muazzam. Fevi var daha. Velhasıl burada kafadan atıp bir şeyler yazmıyorum öyle tek bir sey soracağım, bilimsel bir sekilde açıkla falan gibi üstü kapalı egosal laflara hiç gerek yok. Aşağidaki linkten de sonuçlara bakıp. Bana "BİLİMSEL OLARAK ÇÖP OLMADIĞINI"açiklarsın.
    http://forum.hairsite.com/t/stem-cel...replicel/27465

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WNT yolağına hormon demen, follica'nın 10 senelik çalışmalarını geçiştirmen, aclarisin daha yeni başlamış jak deneylerine hormon tedavisi demen heleki bunların hepsine çöp diyip geçiştirmen yanlış. Lütfen araştır. Bunların altındaki bilimi yabancı kaynaklardan oku. Ha dersin ki bunlar 2021e yetişmez anlarım ama resmen çöp demişsin, üstüne anti androjen ya da hormon tedavisi gibi göstermişsin. Yanlış olmuş. Ümit kırıcı olmuş.
    Dostum tanımadığın biri hakkında araştır maraştır diye söylem geliştirmen asıl yanlış merak etme ben araştırıyorum. 2020 diye denilen tedavilerin tamamı 2021 ve daha sonralarında ortaya çıkacak. Buradaki zaman sapmasını ve 1e1 olmayan zaman tahminlerini örnek alman enteresan. Firmaların şu tarihte çıkarıcam deyipte çıkardığı kaç ürün var? Ek olarak samumed'in cıkaracağı ürün finans benzeri bir ton bilinmeyen yan etki içeriyor. . Merak etme faydalı bir urünün cıkmasını senden çok ben istiyorum lakin alice harikalar diyarında da yaşamıyoruz. Ek olarak samumed ekibinin %30u Türk zaten. Bunlar kesin çözümler değil. Millete boş umut vermekten vazgeçmelisiniz bana kalırsa 2021 den önce eldeki tedavilerle korumaya baksınlar. Hele hele avrupaya gidip tedaviyi yaptıracak maddi güçleri yoksa kesinlikle 2021 ve sonrasını beklesinler. Samumed pinterest ve uber gibi firmalarla birlikte inanılmaz yatırım alan bir oluşum lakin daha çok yol kat etmeleri gerek. Bünyesinde artrit uzmanlari vs.. bulunuyor bu da bizim forumda konuştugumuz ürettigimiz birçok noktayı doğruluyor zaten. Saç dökülmesi ile bağlantılı hastaliklar var hemen hemen tüm firmalar bu hastaliklara çare bulan kişilerden oluşuyor. Neyse özetle insanları gereksizce umutlandırmanin anlamı yok %10 15 bir artış var o da kalıcı değil daha net tedaviler için zaman var. Burada setiyi zor alan insanlara bunları bir çıkış yoluymuşçasına göstermek millete umut satmaktan öte bir sey degildir. Tosun hoca da olsa aynen bu tür bir cevap verirdi kesin.

Çalışmaların hepsi çok önemli biyokimyasal basamağı hedef alan değerli çalışmalar rivertown samumed allergan histogen aclaris çalışmaları satın alınıp sümen altı edilmez ise ölüden saç çıkaracak potansiyelleri var kombinasyon olarak yani tedavileri teker teker ele alıyorsunuz kombine olarak düşünün özellikle bir tanesi benim çalışmamla hemen hemen aynı hedefe kilitlenmiş
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışmaların hepsi çok önemli biyokimyasal basamağı hedef alan değerli çalışmalar rivertown samumed allergan histogen çalışmaları satın alınıp sümen altı edilmez ise ölüden saç çıkaracak potansiyelleri var kombinasyon olarak yani tedavileri teker teker ele alıyorsunuz kombine olarak düşünün özellikle bir tanesi benim çalışmamla hemen hemen aynı hedefe kilitlenmiş.
    2021den önce birçoğu gelmeyecek zaten gelenler de %10 14 verim sağlıyor ve söylenenlere göre kullandigimiz etkenler gibi sürdürülebilir olacak yani kalıcı değil. Ha 3 5 çalışma birleştirilir elbette güzel sonuçlar alınır lakin 3 5 ürüne sürekli para verecek durumunuz var mı bunu da gözden geçirmek gerekir. 2021den sonra ise harika ürünler ortaya çıkabilir. Misal seti piyasaya sürülse cok daha ucuzlacak dolayisiyla zaten güzel bir etken cepte. Kombine olarak düşünelim de hocam gelen yan etkiler ne olacak? Finansta kafadan saç fışkırtıyor çoğu insanda yanına seti ru spiro ekle al sana muazzam tedavi. Vucut bunu ne kadar kaldırabilir orası meçhul. Ben bircok tedavinin sorunu çözmekten cok pastadan dilim almak amacıyla hızlıca piyasaya sürüldüğüne inanıyorum.

DÜNYADA 1 TANE KÜBA VAR

Sayfa 25/65 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon