Sayfa 26/65 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
643 sonuçtan 251 ile 260 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar saçma bir soru sormuşsun ki ortada bilimsel olarak açıklanacak bir durum yok. Deneklere bak aldıkları sonuçlara bak. %14 %20 kaale alınmayacak rakamlar. Gelişmiş dermastamp benzeri bir şey. Ek olarak muhtemelen bunu kullanmak isteyen insanlar 2021 e kadar bekleyecek. Gelir saglamak adina %10 14lük %20lik gelişimlere sahip olan aleti piyasaya suruyorlar belki de klinikte yapılır bilemeyiz, daha geliştireceklerini söylüyorlar lakin ortada adam gibi bir sonuç yok. Tsuji histogen,allergen gibi firmalar yani 2021den sonra gelecek şeyler harika. Setinin şu anki sonuclari bile muazzam. Fevi var daha. Velhasıl burada kafadan atıp bir şeyler yazmıyorum öyle tek bir sey soracağım, bilimsel bir sekilde açıkla falan gibi üstü kapalı egosal laflara hiç gerek yok. Aşağidaki linkten de sonuçlara bakıp. Bana "BİLİMSEL OLARAK ÇÖP OLMADIĞINI"açiklarsın.
    http://forum.hairsite.com/t/stem-cel...replicel/27465
    Faz 1 çalışmaları güvenlik amaçlıdır. O bahsettiğim %20 gelişim tek dozla 6 aylık gelişimdir. Doz düşük ve tek bir kere yapılmış amaç yan etki test etmektir. Asıl tedavi sonuçları gelecek aylarda açıklanan birden fazla dozla yapılmış olan faz 2 denemeleri dır. Lütfen araştır bunları. Üzgünedilir tedaviye dermastamp denen bile bir kere olsun altındaki bilimi incelememenden dolayı. Tedavi,RCH-01, bir kişinin kendi saç folikül hücrelerini kültürlenmesini ve daha sonra tekrar kafa derisine enjekte edilmesidir. Tsujiyle aynı tedavi değildir.İlk olarak, bir kişinin sağlıklı saç köklerinden küçük bir biyopsi alınır. Sonra, belirli bir hücre folikülden parçalara ayrılır ve bir büyüme ortamında kültürlenir ve kültürlenen hücre enjekte edilmesidir. Senin soruna cevabım buydu. Ayrıca setiyi yabancı forumlarda kullanıp sonuç alamayanlarla var sen seti gibi tek yönlü bir ilaçtan medet umupta shiseidoya dermastamp diyorsan seninle laf yarıştıramam üzgünüm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gerginlige hic gerek yok arkadaşlar. Konu basligi verimsiz. Surekli ha cikti ha cikacak diye firmalari follow etmek mantiksiz geliyor. Ticarilestirilebilir bir urun ortaya koyarlar, kullaniriz. Onun haricinde elimizdekilerle yetinmek dışında yapacak birseyimiz yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    O kadar saçma bir soru sormuşsun ki ortada bilimsel olarak açıklanacak bir durum yok. Deneklere bak aldıkları sonuçlara bak. %14 %20 kaale alınmayacak rakamlar. Gelişmiş dermastamp benzeri bir şey. Ek olarak muhtemelen bunu kullanmak isteyen insanlar 2021 e kadar bekleyecek. Gelir saglamak adina %10 14lük %20lik gelişimlere sahip olan aleti piyasaya suruyorlar belki de klinikte yapılır bilemeyiz, daha geliştireceklerini söylüyorlar lakin ortada adam gibi bir sonuç yok. Tsuji histogen,allergen gibi firmalar yani 2021den sonra gelecek şeyler harika. Setinin şu anki sonuclari bile muazzam. Fevi var daha. Velhasıl burada kafadan atıp bir şeyler yazmıyorum öyle tek bir sey soracağım, bilimsel bir sekilde açıkla falan gibi üstü kapalı egosal laflara hiç gerek yok. Aşağidaki linkten de sonuçlara bakıp. Bana "BİLİMSEL OLARAK ÇÖP OLMADIĞINI"açiklarsın.
    http://forum.hairsite.com/t/stem-cel...replicel/27465
    Ha bu arada muazzam dediğin allergan firmasının hiç bir klinik datası acıklanmadı hatırlatayım galiba sadece sana açıkladılar o muazzam sonuçları.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha bu arada muazzam dediğin allergan firmasının hiç bir klinik datası acıklanmadı hatırlatayım galiba sadece sana açıkladılar o muazzam sonuçları.
    Ürünü 5 aydır kullanıyorum bizzat tecrübe etmem yetmez mi? seti piyasada zaten temin edilebiliyor gerek miracle hocadan gerek baska yerlerden sadece rekabet az oldugu için pahalı. Yani allergan bana açıklamadı ürünü bizzat kullanıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ürünü 5 aydır kullanıyorum bizzat tecrübe etmem yetmez mi? seti piyasada zaten temin edilebiliyor gerek miracle hocadan gerek baska yerlerden sadece rekabet az oldugu için pahalı. Yani allergan bana açıklamadı ürünü bizzat kullanıyorum
    Seti tek yönlü kullanıpta sonuç alamayacak çok kişi var ve vardı da. Ama shiseido, tsuji vb. saç ekimi gibi, daha genel tedaviler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faz 1 çalışmaları güvenlik amaçlıdır. O bahsettiğim %20 gelişim tek dozla 6 aylık gelişimdir. Doz düşük ve tek bir kere yapılmış amaç yan etki test etmektir. Asıl tedavi sonuçları gelecek aylarda açıklanan birden fazla dozla yapılmış olan faz 2 denemeleri dır. Lütfen araştır bunları. Üzgünedilir tedaviye dermastamp denen bile bir kere olsun altındaki bilimi incelememenden dolayı. Tedavi,RCH-01, bir kişinin kendi saç folikül hücrelerini kültürlenmesini ve daha sonra tekrar kafa derisine enjekte edilmesidir. Tsujiyle aynı tedavi değildir.İlk olarak, bir kişinin sağlıklı saç köklerinden küçük bir biyopsi alınır. Sonra, belirli bir hücre folikülden parçalara ayrılır ve bir büyüme ortamında kültürlenir ve kültürlenen hücre enjekte edilmesidir. Senin soruna cevabım buydu. Ayrıca setiyi yabancı forumlarda kullanıp sonuç alamayanlarla var sen seti gibi tek yönlü bir ilaçtan medet umupta shiseidoya dermastamp diyorsan seninle laf yarıştıramam üzgünüm
    %20lik gelişim yok yoğunluk 19.4 artmış sadece terminaller %14 küsür bunun yanına 2 3 tedavi daha eklenecek ki ancak verim alınsın. Bu konuşmalar geçmişte olduğu gibi hep kayıtlı kalacak. İnsanlar kim haklı ilerleyen senelerde görür. Ha bu yazıcı okuyacak arkadaşlar için tekrar belirteyim 2021 öncesine kadar salmayın kendinizi tedavileri eldekileri kullanmaya scalp kondisyonunu diri tutmaya sağlamaya bakın. Pastadan pay kaymaya çalışan küresel firmalar hep olacaktır. Hele zengin değilseniz bu tür şeylere ulaşmanız oldukça zor olacak. Miracle hoca temin etmese setiye ulaşamayacak forumun %80ni mesela o yüzden küresel sermayeye bel baglamadan tedavinize devam edin. Ilerde çıkarsa gelirse kullanirsiniz bu da en az 3 4 seneyi bulur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerginlige hic gerek yok arkadaşlar. Konu basligi verimsiz. Surekli ha cikti ha cikacak diye firmalari follow etmek mantiksiz geliyor. Ticarilestirilebilir bir urun ortaya koyarlar, kullaniriz. Onun haricinde elimizdekilerle yetinmek dışında yapacak birseyimiz yok.
    Hocam benim firma takip ettiğim yok sadece forumdaki kişileri yanlış umutlandırmamak gerekiyor sanki kesin bir tedavi çıkmış da ben kötüluyorum gibi duruyor %10 14 demek yanına 2 3 cesit etken tedavi daha eklemeniz demek. Buna kaç kisinin ekonomik gucu yeter kaldı ki buna ulasabilecek kaç insan var. Realist olarak bakıyorum ben olaylara. Dediğiniz gibi ürün ortaya konur cikar. Calismalar ciddi anlamda olumludur eyvallah der kullaniriz. Bunu burda atomu parçalamis gibi buyutmenin devlestirmenin bir anlamı yok. Forumun uyeleri 2014ten beri bir şey ciksin da su sorun cozulsun diye bekliyor. Eldeki etkenleri kullananlar tatmin edici bir seviyede koruyor saçini. Bekleyenler kel oldu zaten

Saçınızın tedavisi traş köpüğü almak değildir öyle şampuan alayım geçsin kafası burada işlemez ne yazık ki burada aylık 100-200 tl lik tedavilere bile pahalı vs diyenler olabiliyor ama ayda 300-400 tl yi sigara çat diye veriyor ya da 2 hatun üç beş arkadaşla clubda bir gecede namım yürüsün ortam olsun diyip yüzlerce tl harcayabiliyor onu geçelim yiyor musun arkadaşım aç kalmamak için ? Evet aylık bin tl belki gıda giderin oluyor yok yemeyeyim diyor musun ? Temel ihtiyaç gıda hadi diyelim peki cep telefonu en ucuzu olsun diyor muyuz ? İhtiyaç olmasa da o güzel gömleği ayakkabıyı almıyor muyuz ? İşte burada neyi öncelik gördüğümüz ile alakalı bir durum bu! Hanımlar ayda yüzlerce tl boya makyaj kesim fön vs harcıyor ama sen buna kıyamıyorsan pahalı filan diyemezsin sana pahalıdır değmiyordur o zaman saçıda dert etmeyeceksin setipiprant dahil dünyanın en iyi fiyatına alıyoruz toplu alım olduğu için yarın araba çarpsa alamasak o da olmayacak bu platformda hiç bir şeyi düzgün yapamayan tedavi uygulamaktan acizler var, gözlem yapamayıp bir ayda etken değiştirenler var 50-100 tl bütçe ayırıp kafası badana fırçası olsun isteyenler var, bir şey kullanıp ilk zamanlar gecici ilk dökülmesi arttığı için bütün etkenleri öcü gösterenler var, hiç bir şey kullanmayıp yıllarca o sihirli doğru etkeni bulmaya çalışırken ona buna özelden abi vallah mı iyi mi gerçekten diye sorarken kel kalanlarvar, o var, bu var varoğlu var ama bunlar %1 arkadaşlar %99 başlıyor bir yerden gelişiyor tecrübe kazanıyor artık öyle efektif kullanıyor ki tüm etken ve teknikleri foruma bile uğramıyor! evet geneli budur arkadaşlar siz bildiğiniz yolda devam ediniz.
    Konu Miracle tarafından (11.06.2018 Saat 01:10 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Söylenen mesajın altına imzamı atarım, çok doğru bir tespit..!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar dünyada sac dokulmesi yelpazesinde en cok bu urun satılıyormuş nasil temin ederiz yabancı forumlarda cok satis yapan kozmetik firmalari arasinda gozukuyor ??? https://m.ebay.com/itm/TAISHO-RiUP-X....c100408.m2460
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 26/65 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon