Sayfa 41/65 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
643 sonuçtan 401 ile 410 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Samumed isimli Türk firması saç dökülmesi olan ilaçlarında son aşama olan faz 3 aşamasını Türkiye’de yapıyor. İlaç en geç 2021 yılında Türkiye’de satışa çıkabilir. Attığım linkteki 4. sırada, Samumed başlığında yazıyor
    https://www.folliclethought.com/ulti...-regeneration/

Samumedin üçüncü faz denemelerinin sonuçları 2021 ocak ayında açıklanacak.

Follicle thought sürekli güncelliyor tarihleri ve her seferinde en az 2 yıl öteliyor. 2016dan beri takipteyim. Tüm makalelerini okudum. Diğer siteleri de aynı şekilde. Yani duyduğunuz şirketlerin hepsini takip ediyorum. Gerçekten sonuçlar vaad ettiklerinin çok altında. Rezalet denir ancak. Bulduk 5 seneye tamam bu iş diyenler için rezalet diyorum hakediyolar çünkü. Ya tüm dünyada iş aynı. Hepsi kelopesia mantığı işte. Açıklama yaparak hisse senedini artırıp salak yatırımcıları sömürmek. Net yani. Ben karamsar kötümser değilim. Evet büyük pazar var. Kanser tedavisinde alzeimerda sinir hücresi yenilemede. Ama yok arkadaşlar ne sonuç var ne hallolmuş bi iş. Gerçekten ben de çok istiyorum ama malesef bulamadılar bulamıyorlar. İnşallah bulurlar ama. Mümkünse herkes inandığı linkleri atsın. Osman kibar için bi video izlemiştim orada baya gömüyolardı. Sanırım izmir konuşmasını. Boldan boldan attığını bunu ancak türkiyede yapabileceğini abd de bunları söylese millet güler ona falan diyolardı. Bulursam paylaşırım. Bana veya olumsuz yorum yapanlara çemkirmeyin. 2020nin yarısındayız ve ortada bişey yok insanlar belki burda sinirlenmek istiyor karışmayın, okumayın kardeşim. Neyse sağlıcakla kalın. Bulurlarsa başımın üstünde yeri var hepsinin

Yeni Üye
    Saç için şimdiye kadar buldukları finasterid ve minoxidil. İkiside tesadüfen bulunmuş zaten hiç heveslenmeye gerek yok 😁

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu tarz araştırmalarından bir ümidim yok.

Kapitalist bir sistemdeyiz, olası bir ilaç en fazla minoksil kadar iş görecektir.

Hiç kimse saç ekim sektörünü karşısına almak istemez.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    size başkası yol açmıyorsa kendiniz yol bulmaya çalışacaksınız başka çare yok
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Bence hala umut etmek lazım en azından ilaç çıkana kadar korumaya bakın teknoloji gün geçtikçe ilerliyor siz 20 yıl önce telefonun bi bilgisayar gibi iş göreceğini tahmin ediyomuydunuz ? Hala bulunamayan tedaviler var evet fakat bu bulunmayacak anlamına gelmiyor . O yüzden umudunuzu yitirmeyelim ve korumaya bakalım .

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SaçDostu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hala umut etmek lazım en azından ilaç çıkana kadar korumaya bakın teknoloji gün geçtikçe ilerliyor siz 20 yıl önce telefonun bi bilgisayar gibi iş göreceğini tahmin ediyomuydunuz ? Hala bulunamayan tedaviler var evet fakat bu bulunmayacak anlamına gelmiyor . O yüzden umudunuzu yitirmeyelim ve korumaya bakalım .
    Umudumuzu yitirmiyoruz tabi hatta ben kesin sonuca ulaşılacağına inanıyorum. Ama bulunmasının kapatalist sistemde saç ekimciler, kozmetik sektörün durumu gibi bir çok etkene bağlı olduğunu düşünüyorum. Üzerinde çalışan firmalar sürekli 2 yıl 3 yıl erteliyor buda bizim ömürden gidiyor büyük zaman dilimi. Bizim nesile yetişmeyebilir artık yapacak bir şey yok. Arada kendime neden şanssız kesimdenim diye soruyorum moralim bozuluyor sonra hayata devam.

Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umudumuzu yitirmiyoruz tabi hatta ben kesin sonuca ulaşılacağına inanıyorum. Ama bulunmasının kapatalist sistemde saç ekimciler, kozmetik sektörün durumu gibi bir çok etkene bağlı olduğunu düşünüyorum. Üzerinde çalışan firmalar sürekli 2 yıl 3 yıl erteliyor buda bizim ömürden gidiyor büyük zaman dilimi. Bizim nesile yetişmeyebilir artık yapacak bir şey yok. Arada kendime neden şanssız kesimdenim diye soruyorum moralim bozuluyor sonra hayata devam.
    Bende çözüme ulaşacağımıza inanıyorum bu kadar büyük bir yatırım sonuca ulaşacaktır illaki ama bizim kesime denk gelmesede elden bişey gelmez herşey saç değildir psikolojik olarak etki etsede önemli olan mutlu olabilmektir sonuçta saç dökülmesi bizim elimizde olan bişey değil .

2021'den sonra artık yavaş yavaş yeni tedaviler yolda. ben onu bunu bilmem kardeşim bu doktorlar bu kadar deneme yapıyor, aktif olan bireylerin üzerinde denenen ilaçlar var. eğer saçınız dökülmüş olsa dahi saç ekimi + bu ilaçlarla muazzam sonuçlar alınacağını inanıyorum.

İmkanın sınırını görmek için imkansızı denemek lazım.

Biz doktorlardan ölümsüzlüğü hiç yaşlanmamayı falan beklemiyoruz beklediğimiz tek şey kafamızdaki ufak kılları hayata döndürmek bu çok zor bir şey gibi gözükse de mevcut bilim için hiçte zor değil. ki tedaviler yolda.

Not: Mevcut tedavilerinizi sakın aksatmayın her saç teli bizim için çok önemli.

Sayfa 41/65 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon