Sayfa 3/65 İlkİlk 123451353 ... SonSon
643 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Yeni Üye
    ben tıp ögrencısıyım bızım dermatolojıden profesorlere sordum hıcbırı bu yenı sac gelısmelerını bılmıyor haberlerı bıle yok bız mı cok arastırıyoruz da boyle umud verıcı seyler var bılemedım artık ınsallah ıyı gelısmeler olacaktır

Valla bazen ben de oyle dusunuyorum. Internete ne yazsan cikiyo karsina sonucta. Sac cikarma duasi bile var. Bu aralar arastirmalirimdan oturu umutsuz oldugum icin guzel seyler soyleyemicem zaten yok. Hairclone falan para dileniyo yabanci forumlarda sanki cilki cikti bu isin. Replicelin bi sunumu bile yok. Bosverelim bence koruma yollarini falan konussun herkes bu haberler 15 sene rant yapti simdi kimse inanmiyo artik

Yeni Üye
    Bunlar hep proje aşamasın da.Kısa vade de birşey beklemeyin.Şöyle söyleyim 2009 yılında histogen ,2013 de aksilik olmazsa piyasadayız diyordu,aksilik olursa da en geç 2015 diyordu.Şuan 2017 deyiz ve hala hiçbirşey yok bu sefer de 2020 diyorlar.Yani deneme aşamasın da başarı elde edilemediği ortada.Çünkü sebebi kesin olarak saptanamıyor kelliğin.Yani siz 2030 da bekleyin,önce gelirse mucize olsun.

Katiliyorum kimse cengaver bedrettin gibi bulduk cozduk birkac prosedurden sonra elinizde olacak demiyor . Ki diyenin hali ortada hala bisey yok bir de demeyeni dusunun

Kardesim bu sirket henuz fon saglayamadi bazi forum sitelerinde para dileniyo biraz iddaali konusuyolar ama replicelin yaninda tirt kalir. Ama umit edelim ki bulurlar

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biçok şirket (replicel, histogen, follica, kyhtera) piyasaya çıkmak için 2017-2018 yıllarından bahsediyor.halihazırda 2018e 1 yıl kaldı.bekleyip görelim.ben umutluyum.en azından öyle olmak istiyorum.

Saç estetiği bir olay var geçen arkadaşımla sohbet ederken konusu geçti.Geçenlerde ilk ameliyatı olmuş.Saçları yine ekiyorlar ama sınırsız greft olayı var ve enseden saç alınmıyor en güzel olayıda yeniden dökülme olayı yok.

Alıntı şakak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç estetiği bir olay var geçen arkadaşımla sohbet ederken konusu geçti.Geçenlerde ilk ameliyatı olmuş.Saçları yine ekiyorlar ama sınırsız greft olayı var ve enseden saç alınmıyor en güzel olayıda yeniden dökülme olayı yok.
    tam bir bilgi var mı hocam ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı şakak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani gerçek saç ekilmiyormu biraz daha açık yazarmısınız?

Sayfa 3/65 İlkİlk 123451353 ... SonSon