Sayfa 18/65 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
643 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Sayın muteki şunu unutma tıp ve teknoloji hiçbir zaman çağının derdine deva olmamıştır ve bulamamıştır. Ancak o çağ kapandıktan sonra

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tıbbın sadece saç dökülmesi değil herhangi bir kronik hastalığa kesin çözüm bulduğunu söyleyebilecek var mı?en büyük yanılgılardan birisi tıbbın geçmişinin binlerce yıl değil de sanki 70 yıllık modern tıpdan ibaret sanmak daha doğrusu pompalanan algı bu şekilde,saç dökülmesine çare diye gösterilen ve 7-8 yıldır sürekli bu tür forumlarda yer alan hiçbir habere ümit bağlamadım ve beklentiye girmedim, şimdi burda hayal kırıklığı yansıtan paylaşımlar okumaya başladık ve bu devam edecek çünkü çok fazla angaje oldu bazı arkadaşlar bu tarz haberlere.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

tarun
    Guest
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tıbbın sadece saç dökülmesi değil herhangi bir kronik hastalığa kesin çözüm bulduğunu söyleyebilecek var mı?en büyük yanılgılardan birisi tıbbın geçmişinin binlerce yıl değil de sanki 70 yıllık modern tıpdan ibaret sanmak daha doğrusu pompalanan algı bu şekilde,saç dökülmesine çare diye gösterilen ve 7-8 yıldır sürekli bu tür forumlarda yer alan hiçbir habere ümit bağlamadım ve beklentiye girmedim, şimdi burda hayal kırıklığı yansıtan paylaşımlar okumaya başladık ve bu devam edecek çünkü çok fazla angaje oldu bazı arkadaşlar bu tarz haberlere.
    tek çare Miracle ...

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu bi çözüm olsun hergün kullanacaksın 1 hafta atlatırsan gider ama hergün kullanırsan sıkıntı yok densin tamam!hani bu tam çözüm değil ama yine de çözümdür bana göre.burda bakıyosun ilaç kullanılıyor bişeyler oluyor sonra etkene alışılıyor hobaa yine döndük başa.bu yüzden miracle önemli.işin köküne iniyor.bekliyoruz...

https://www.hairlosscure2020.com/two...ge-cotsarelis/
    Sanırım her şeyi açıklıyor. 20 yıl boyunca koskoca bir HİÇ ! Yıl 2017 adam hala şöyle yaparsak böyle yaparsak diyo. Bunlr bilim adamı filan değil gerçekten hiçbir şey bildiklerini sanmıyorum . Teorileri bile yok sadece fikir. Fikiradamı

Beyler birazcık daha sabredelim. Bence 2019 yılını da bekleyelim çünkü tsuji insan denemelerine o yıl başlanacağını söyledi. Her şey ters gitse bile miracle hocamız var. Umut kırmak hiçbir şeye yaramayacak üzüntüden başka.

Arkadaşlar çok ümitsiz olmayın bencede miracle hoca çalışıyo zaten üzerinde konunun.Ayrıca oral setipiprant çalışması haziran ayında bitiyor.Bence çoğu kişinin saç sorununu büyük oranda setipiprant halledecektir.

Yanlış anlaşılmasın umut kırmak değil niyetim. Ben sadece forum sahiplerinin veya yorumcuların veya şirketlerin nasıl kıvırdığını, ertelediğini anlatmaya çalışıyorum. Yoksa en çok ümidi olanlardan biri bendim. Ama 2018 yılı daha bitmeden onca övünen şirket daha eylül ekim ayı gelmeden kıvranmaya başladı. Yoksa ben de en azından replicelin yaz sonu çıkacağını düşünüyordum. Hiç olmadı herhangi birisinin. Tsujinin de aynı masalları okuyacağını düşünüyorum. Çünkü kanser riskiyle karşılacaklar bunu onlar da biliyor ve çözümü oldukça uzun. Artık zor ya sanmam çözeceklerini. Yine bir nesilin umutlarını yiyip bitirdiler. Bir sonraki nesil yeni yeni saçı dökülenler için olur onlar da 1 2 sene uğrasır forumlarda sonra bırakır. Aderans intertitex le uğrasanların bıraktığı gibi biz de bırakmalıyız artık. Miracle nin formüllerini bilmiyorum ben hiç kürle uğraşmadım ama baya övüyosunuz minim o da uğraşıyodur çözmek için ama bulacağını sanmıyorum ben. Yine de uğraştıgı için herkes adına teşekkür ederim. 2018 de fös çıktı. Ben artık takip etmeyeceğim çünkü boş lakırtı. Ne zaman mevcut tedavi olur o zaman danışma amaçlı yazarım site . Selametle

Ya bi kaç ay önce bi tane eczacı ile alakalı bi gönderi paylaşılmış adam vefat etmişti, belki o çözmüştür bu işi çok komplo teorisi dönmüş bu sitede de
    İş işten geçmeden;
    1) Oral
    *Orzax Ocean Vitamin D3 1000 IU --> Her gün dil altına bir fıs
    *Möller's Omega-3 --> Her gün bir kapsül
    *Supradyn Multivitamin --> Her gün bir tablet

2) Topikal
    *Clear Men Mentol Ferahlığı (Seboreik Dermatit için)
    *Her gün 10 dk scalp masaj
    *Ayda 3-4 kere yağ bakımı
    *10-15 günde bir Bepanthol krem ile scalp nemlendirme

''İçten besle, dıştan temizle''

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Çıkmadan inanmayın para kapitalizm umut tacirliği her konuda nedense bişiler bulan hep ölüyor !?
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 18/65 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon