[QUOTE=Zer0;57859]
Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Min-dut içindeki dutasterid gayet iyi emilip kana karışıyor insanları yanlış bilgilendirip duruyorlar. Min-dut kullanıp yan etki gören birçok insan var. Minox çok iyi bir taşıyıcı ve kana gayet karışıyor.Bu yüzden millette çarpıntı,tansiyon sıkıntısı ve vücutta kıllanma oluyor.Kendin denemeden bilemezsin ancak dutasteridin içine girdiği bütün tedaviler risklidir.
hocam dediğiniz , çarpıntı tansiyon kıllanma gibi etkiler zaten minoxun yan etkisi , dutastaridenin değil ki ?
15 gündür kullanıyorum minox içine 10 adet avodart atarak sabah akşam 5 fıs olarak ama şimdiye kadar bir yanetki görmedim , bir dahaki losyonda avodart miktarını 5 yaparak oranı azaltmayı düşünüyorum zaten . Bu düşük orandaki avodart bile risk olabilir mi hocam ? sonuçta çok az bir dutastarideden bahsediyoruz , diyelim minox içine 2 tane avodart attık , 2x0.5/30 dan , 0.03 mg topikal olarak dutastaride almış olacağız , bunun en fazla hadi %30u kana geçsin buda günlük 0.01mg dutastaride eder , 0.01 mg dut ne kadar dht bloklayacakta sistemde yan etki gösterebilecekki ?