Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç dökülmesinde yeni tedaviler (Jak)

SaçımınDoktoru Üyesi

Saç dökülmesinde yeni tedaviler (Jak)

Arkadaşlar Jak inhibitörlerinin AGA da çalıştığı onaylandı. http://www.hairlosscure2020.com/jeff...ecia-patients/ Bu yabancılara büyük bir heyecan getirdi. 2018 Yılında kadar elimizde çok büyük tedaviler olacak bunları Histogen, repricel, brotzu, kelopecia, Follica ve saymadığım şirketlerde 2018 yılında ürünlerini çıkarmayı hedefliyor yalnız jak inhibitörleri üzerinde çalışmalara daha uzun sürecek ancak saç dökülmesi üzerine her gün güzel haberler gelmeye devam ediyor. Mevcut tedavilerden çok memnun olan biri olarak süper gelişmeler. Herkese mutlu günler diliyorum...
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende simdi o siteden yazilari okuyordum. admin salyttan filan bahsediyordu brn onslaytlari bulamadim acaba bulan birisi buraya atabilir mi.

ayrica sistemik jak hic bir ise yaramamis bunun nedeni nedir acaba. birde simdi bu jak in aga da ise yaradığı kanitlandi deniyor ama nasil bir ise yarama onunla ilgili bilgi bulamadim. minoxdan daha mi etkili mesela.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kafadaki folikullerde bence bu isin cozumu.sistemikle cozulmeyecek, olay kafa derisi alti damarlar ve folikullerdeki reseptor hassasligini bitirmekte

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.aclaristx.com/#!events-and-webcasts/aj72a

Slayt burada var "jefferies 2016" diye çok bişey beklemeyin sadece potansiyel olarak denenecek, 2017'de klinik çalışmalara başlayacaklar zaten araştırmaya başlama sebepleri Alopecia Areta, hazır bunu deniyoruz Aga ve diğer saç bozuklukları içinde deneyelim demişler kısaca.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yamakasii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende simdi o siteden yazilari okuyordum. admin salyttan filan bahsediyordu brn onslaytlari bulamadim acaba bulan birisi buraya atabilir mi.

ayrica sistemik jak hic bir ise yaramamis bunun nedeni nedir acaba. birde simdi bu jak in aga da ise yaradığı kanitlandi deniyor ama nasil bir ise yarama onunla ilgili bilgi bulamadim. minoxdan daha mi etkili mesela.
    Sistemik olduğunda deriden geçemiyor, molekülleri çok büyük jak inhibitörlerinin. Artık bir şekil halledecekler o konuyu, merakla bekliyoruz klinik sonuçlarını
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    İnşallah bulacaklar çözümümü çok klişe bi söz ama tıp her gün gelişiyor

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bu daha test aşamasında lokal kullanım areta da işe yaradı aga daha sonuç belli değil fakat bunlar boşuna işe girmez cristiano saklıyordu sanırım kendi şirketiyle çıkaracak oda uyanık tutarsa...
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sitede ki 2-3 büyük yorumcu potansiyel olarak Agada büyük bir tedavi olacağını söylüyorlar. Şirketi bilenler onlar onların ülkesi onların gözlemledikleri şirketler açıkcası ben onları ilk defa bu kadar heyecanlı gördüm. yöneticiyle konuşdum arkadaşlar 2018 yılını işaret etti bana 2-3 yeni ve güzel tedavi elimizde olacak dedi. Sitenin türkçe çeviriside 2020 yılına kadar saç sorunun çözümü bu arada. Hadi inşAllah diyelim her şey için..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede ki 2-3 büyük yorumcu potansiyel olarak Agada büyük bir tedavi olacağını söylüyorlar. Şirketi bilenler onlar onların ülkesi onların gözlemledikleri şirketler açıkcası ben onları ilk defa bu kadar heyecanlı gördüm. yöneticiyle konuşdum arkadaşlar 2018 yılını işaret etti bana 2-3 yeni ve güzel tedavi elimizde olacak dedi. Sitenin türkçe çeviriside 2020 yılına kadar saç sorunun çözümü bu arada. Hadi inşAllah diyelim her şey için..
    O zamana kadar saçları koruruz inşallah hocam.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jak inhibitörünün alopecia aretada işe yaradığını biliyoduk zaten inşallah aga'da da işe yarar bişeyler bulurlar.

Sayfa 1/2 12 SonSon