Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 4300 greft saç ekimim 04.06.2016

Yeni Üye

4300 greft saç ekimim 04.06.2016

Selamlar arkadaşlar son ıkı yıldır ha bu gun ha yarın dıyerek erteledıgım sac ekımımı hayırlısıyla sonunda 2 gun once sac ekim merkezinde gerceklestirdim bır arkadaş tavsıyesıyle bakırkoydekı bu merkezı buldum onun sonucları cok iyi olmustu , 4300 greft ekildi her greften coklu saclar gelıcegi soylendi operasyon tam 8 saat sürdü baslangıcta ıgneler biraz yakıyor ama sorasında bısey hıssetmiyorsunuz birazda belim agrıdi aynı pozisyonda hareketsiz durmaktan ama deger diye düsunuyorum , goren arkadaslarım iyi gorundugunu soluyolar tabı sonuclar onemlı hayırlısıyla iyi sonuclar alıcagımı dusunuyorum resimlerimi once sorası ve operasyon günü olarak ekliıyorum yorumlarınızı beklıorum.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2043.JPG‎
Görüntüleme: 2046
Büyüklüğü:  51.5 KB (Kilobyte)
ID:	3433   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2012.JPG‎
Görüntüleme: 2036
Büyüklüğü:  144.3 KB (Kilobyte)
ID:	3432   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_2020.JPG‎
Görüntüleme: 1948
Büyüklüğü:  79.4 KB (Kilobyte)
ID:	3431  
    Konu Miracle tarafından (08.06.2016 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    fiyat ne kadar abi kel olmayanlarada sac ekımı yapılyıormu bırde ?
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam bu saça ekim yaptırmazdım eski saçınız gayet doğal duruyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam bu saça ekim yaptırmazdım eski saçınız gayet doğal duruyor.
    eski saçı zaten kendi var olan doğal saçı tabi doğal duracak
    ekım yaptırması gayet doğal karşılıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    ekiminiz eşit bir şekılde dağıtılarak yapılmış .
    ön bölgedekı var olan saçlarınız travma sebebıyle kayıp verebılme olasılığınız var ..var olan saçlarda dökülme yaşamazsanız sizin ekımın başarı derecesını arttırır .
    ekım yapan doktor ilaç önerdi mi?

Yeni Üye
    tesekkurler arkadaslar evet oyle gıbı duruyor ama ozellıkle on taraf bayagı seyrekti ,saclı bolgeye yapılan ekımın ilk etapda azda olsa zarar verecegı soylenmıstı ama daha sora onlarda ıyılesip cıkıyorlarmış , herhangi bir ilaç önerilmedi dogal yollardan vitamın almam söylendi ve verilen harex sampuanı kullanıyorum hem ekım ıyılesme surecı ıcın hemde kendı saclarım ıcın faydalıymış.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    şiket ismi vermeden paylaşım yapınız daha önce uyarıldı yeni üyeler buna dikkat etsin farkında olmadan şirket reklamı yapıyorsunuz konuyu onaylayan modöratör düzeltin başlığı...
    Konu tosun.t tarafından (07.06.2016 Saat 17:31 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu reklama girmez hocam.Yaptırdığı yeri yazacak tabi ki insanlar ona göre o yerle ilgili bilgi edinsin.Reklama nasıl girer biliyor musun önceden saç ektirip sonucunu burda paylaş saydı reklama girerdi ama arkadaş ekim yaptırıp 3-5 gün sonra paylaşım yapmış uzaktan yakından reklamla ilgisi yok.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Kardeşim şirket ismi verecekse soranlara özelden versin neyin reklam olduğunu bilecek kadar adam olduk biz ben reklam yaptı demedim bilinçli bir olgudan bahsetmedim neden başlığı şirket ismi bal gibil reklam adamı hasta etmeyin yüzlerce kez uyardık moderator bu konu konuşuldu özelden ne halt ederseniz edin serotonin likya transmed koray erdoğan servet terziler bilmen ne şirket ismi reklamdir burada millete ana avrat sövdürüp adam koyan
    Neydi gi belirsiz adamlarla uğraşan biziz bu arkadaş yeni üye bilgisi yoktur kimseyi zanna sokmadık sadece direk şirket adi yanlış özelden halledin size öğren meyin diyen yok üç gün sonra ekim tutmazsa millette gider ettirirse ne halt olcak yüzlerce kişinin cani yandı ayni şeyimi yapalım bizde bumu olalim
    Konu tosun.t tarafından (07.06.2016 Saat 21:11 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Yeni Üye
    ekım ıcın 4500 tl odedim kampanya vardı ve prp dıye bı uygulama varmıs ekım olmayan kendı saclarımı guclendırmek icin 1 ay sora da onun ıcın gıdıcem oda 200tl her seansı 6 seans gıtmeyı dunuyorum.benım durumum cok kel degıldı ve yapıldı.

Sayfa 1/2 12 SonSon