Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
55 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Şampuan Önerisi

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben yves rocher gunluk kullanıyorum şampuanlar dokulmeye cok azaltmaz ama yves rocher bende yaglanmayı dengeledı hacim kazandırdı bu en sevdıgım şey oldu
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Yeni Üye
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yves rocher gunluk kullanıyorum şampuanlar dokulmeye cok azaltmaz ama yves rocher bende yaglanmayı dengeledı hacim kazandırdı bu en sevdıgım şey oldu
    Yves rocherin hangi ürününü kullanıyorsun hocam imzanda yazıyor ama hergün mü saç dökülmesine karşı olanı kullanıyorsun ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    http://www.phyto.com.tr/index.php/ih...phytolium.html bu phyto erkek tıpı dokulme karşıtı şampuan kullanan varmı cok ıddaalı urune benzıyor genelde bayanlar kullanıyor kullanıp faydasını goren warmı ? biraz pahalı ???
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.phyto.com.tr/index.php/ih...phytolium.html bu phyto erkek tıpı dokulme karşıtı şampuan kullanan varmı cok ıddaalı urune benzıyor genelde bayanlar kullanıyor kullanıp faydasını goren warmı ? biraz pahalı ???
    Sitede cogu kez tekrarlanmistir. Sampuanlarin cok bir yarari yok. Pahali urunler sadece israf.

Yeni Üye
    Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede cogu kez tekrarlanmistir. Sampuanlarin cok bir yarari yok. Pahali urunler sadece israf.
    Saç konusunda pek bir şey bilmiyorum bu sebeple kafa karıştırmak istemem fakat ben bu kanıya katılmıyorum. Şampuanın bence çok çok önemi var tabiki ülkemizde çok kaliteli olanlar var mı bilemiyorum ama clear men head and shoulders vs.vs. yani market şampuanlarından kullanmaktansa yves rocher veya sebamed tarzı şampuanlar bence daha kalitelidir. İçinde paraben veya sls olmayan şampuan kullanmak lazım diye biliyorum.

sawpoo şampuan kullanıyorum gayet başarılı temizlemesi de saça hacim vermesi de benim hoşuma gitti içeriğindeki cüce palmiye de ne kadar emilirse kar kardır:P
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Sebamedin yerine başka şampuan koyacağımı zannetmiyorum uzun süre boyunca ha hala dökülüyo şampuanın pek faydasi yok ama yinede kaliteli şampuan

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebamedin yerine başka şampuan koyacağımı zannetmiyorum uzun süre boyunca ha hala dökülüyo şampuanın pek faydasi yok ama yinede kaliteli şampuan
    Sebamedin olayı, içeriğindeki kafein nedeniyle kanlanmayı arttırmasıdır. Kafada 5 dk beklettikten sonra kırmızılaştığını farkedersiniz zaten.

Moderatör
    şampuan dan nefret edenler sabunum kostik mi değil mi diye şüphe duyanlar çöven kökünü kaynatıp kafanızı yıkayabılırsınız.Yağı 2 kere durulamada cıkartır.Losyonu iyi durulamada bir kerede.Etkisi artması icin karbonat koyabılırsınız.hatmi cicegi haftada 2 cöven haftada 2 dönüsümlü şampuansız iş yapar.Tabii şampuandan zahmetli ve berbat kokusuyla
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    revox diye bi şampuan var ben hiç kullanmadım bi ara haberlerde çıkmıştı oksijenli falan filan kullanan varmı böle bi şampuanı tabi şampuandan medet ummak akıl işi değil oda ayrı konu

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon