Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
55 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Şampuan Önerisi

Yeni Üye
    Ben yves rocherin ürünlerini daha önce denemedim muhtemelen hiç bir işe yaramayacaktır ama içimden bir his yves rocherin çoğu şampuana göre kalitelidir diyor.

Hergün spor yapıyorum bu sebeple hergün saçımı yıkamak zorundayım şöyle bir kombin düşündüm yorumlarınızı bekliyorum...

http://www.yvesrocher.com.tr/control.../?cmSrc=Search bu şampuana başlayacağım sitede 3 gün kullanın yazıyor bu sebeple haftada maksimum 3 gün kullanıcam

http://www.yvesrocher.com.tr/control...cmSrc=Category buda günlük şampuan daha doğrusu no-poo yani şampuansız yıkama anlamına geliyor sanırım haftanın 3veya 4 günüde bunu kullanmayı düşünüyorum sizce mantıklı mı ?

Revigen MENNNN

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Priorin şampuan kullanan yok mu? bayer ilaç firmasının ürünü.

Revivogen.

benim kullanmadığım çeşit kalmadı hemen hemen diyebiliim. sarımsaklı ardıç yağlı ketoral v.s. v.s. şuan iki şampuan kullanıyorum schwarzkopf bonacure acil kurtarma gün aşırı kullandığım ve ilk yıkamada bile etkisini hissettiğim bir şampuan daha önceleri nerdeymişsin demiştim benim saçlarım kuru dalgalı ince telli saç modelii yani en kötüsü. Diğer bitkisel şampuanlar saçımı sertleştiriyordu hergün wax sprey uğraştığım için saçlar çok kötü bir hal almıştı ama bu şampuanı 1haftadır kullanıyorum hem ipeksi bir yumuşaklık hemde gözle görülür hacim değişiklikleri var. Arada da salicade şampuan kullanıyorum bi kaç yerde saç derisinde kızarıklıklar oluştuğu için. Bence başka şampuan aramayın derim schwarzkopf bonacure nin 7, 8 çeşiti var

Saçlarım ince telli ve seyrek bonacure nin hacim için olanını sipariş ettim sachane den bu ürün nasıldır acaba
    Konu Seyreksac tarafından (09.10.2016 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Seyreksac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarım ince telli ve seyrek bonacure nin hacim için olanını sipariş ettim sachane den bu ürün nasıldır acaba
    Seyrekliği şampuan ile düzeltemezsiniz burdaki karışımlardan da kullanmalısınız bence. Ama şampuan arayışını sonlandırdım ben schwarzkopf ile. Daha önce saçım sert olsun fön çekerken daha rahat şekil veriyim derdindeydim ama bu şampuanlar bambaşka yapıyor ve besliyor saçı. Birde ben otacının saç bakım yağını kullanıyorum. İçinde nane yağı da olan. Onunda verdiği rahatlık çok güzel.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _ozgur_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seyrekliği şampuan ile düzeltemezsiniz burdaki karışımlardan da kullanmalısınız bence. Ama şampuan arayışını sonlandırdım ben schwarzkopf ile. Daha önce saçım sert olsun fön çekerken daha rahat şekil veriyim derdindeydim ama bu şampuanlar bambaşka yapıyor ve besliyor saçı. Birde ben otacının saç bakım yağını kullanıyorum. İçinde nane yağı da olan. Onunda verdiği rahatlık çok güzel.
    Hocam bendede aynı dert var sacım sert olsun rahat sekil alsın diye düsünüyorum ama bu defada saç cok kuru soluk duruyor sizin kullandığınız şampuan nedir
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bendede aynı dert var sacım sert olsun rahat sekil alsın diye düsünüyorum ama bu defada saç cok kuru soluk duruyor sizin kullandığınız şampuan nedir
    Kardeşim revox at kuyruğu şampuan kullanmaya başladım 5 gündür gayet güzel çok beğendim öneririim

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Şu anda kullanmıyorum ama 3-4 sene önceydi sanırım Bitki Derman'ın şampuanını kullanmıştım. Başka hiçbir ürün kullanmadığım halde dökülmemi baya yavaşlatmıştı. Ama şimdi bioxcin quantum (eczanedeki kız zorla satmıştı. sussun diye aldım ) ve gnc biotin şampuanlarını birlikte kullanıyorum. Ha bu kadar ilaç kullanırken şampuanın hiçbir önemi kalmıyor tabi. Saçım hep kısa olduğu için şampuandan bir beklentim de yok. Zaten dökülmeyi bitirdik.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon