Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
55 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Şampuan Önerisi

Saç dökülmesi karşıtı şampuanlar hiçbir işe yaramıyor üstüne saçları kurutuyor. Zaten icinde alkol ve kurutucu kimyasal olan birçok ürün kullanıyoruz. O yüzden şampuan alırken yarar sağladığını iddia edeni değil de daha az zarar vereni seçmeliyiz. Artık saç kremi kullanıyorum. Öncelerı yıkandıktan sonra bir saat icinde yağlanan saçlarım artık kuru cansız.

Sülfat (sls, als, sles), paraben/edta, silikon, renklendirici, parfüm (bitkiselse olabilir) içermeyen bir şampuan kullanmalıyız.

Vakit bulduğum an No Poo için nette olan tariflerin aksine, sabunsuz ve "ekmeksiz" ev yapımı bir şampuan hazırlamayı düşünüyorum.

Yeni Üye
    yves rocherin şampuanlarını kullanan var mı günlük kullanım için

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trasan kullandım sonuc fazla fayda saglamadı her türllüsünü kullanmıstım
    shucma elseve elidor vs kullandım genetik dökülmeye faydası olmadı
    ancak gecen ekşi sözlükte
    alpecin caffeine sahmpo kulalnan 6 kişiden 5 fayda görmüş alman malı şampuan kahveli genetik dökülmeye dht durdurarak faydası varmıs diyoarlar
    birde sawpoo merak ediyorum oda bitonli sawpalmettolu bişey tabi şampuanın sadece kelliğe önlediği düşünmek saflık ama mademki kafanızı bişeyle yıkacaksınız bari tedavinize destek bişey olsun diye söyledim..

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sebore var.günlük kullanıma uygun hangi şampuan önerilir.prozincle h&s clinical strength arasında kaldım.h&s saç döküyor diyorlar kullananlar bi yardımcı olabilir mi bi zahmet

Yeni Üye
    Ben kullandım faydasını gördüm. Iyi geliyor gerçekten.

Rectiwa SD sebore için iyi olabilir. sls parapen içermiyor die biliyorum bi araştır istersen
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Leo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rectiwa SD sebore için iyi olabilir. sls parapen içermiyor die biliyorum bi araştır istersen
    İmzanıza baktımda setiyi max 2 günlük hazırlamanız gerekiyor.

Bence de seti en fazla iki günlük hazırlanmalı, üçüncü gün sanki etkisi azalıyor gibi geldi bana da.

evet farkındayım ama 2 günlük hazırlama işini uzun süre idame ettirebileceğimi düşünmüyorum zor gelecek buzdolabında bekletiyorum şimdilik bi sıkıntı görmedim ama kimyasal bi olaymı var 2 günün üstüne çıktığında yapısımı bozuluyor acaba? net bilgi nedir?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trasan kullandım sonuc fazla fayda saglamadı her türllüsünü kullanmıstım
    shucma elseve elidor vs kullandım genetik dökülmeye faydası olmadı
    ancak gecen ekşi sözlükte
    alpecin caffeine sahmpo kulalnan 6 kişiden 5 fayda görmüş alman malı şampuan kahveli genetik dökülmeye dht durdurarak faydası varmıs diyoarlar
    birde sawpoo merak ediyorum oda bitonli sawpalmettolu bişey tabi şampuanın sadece kelliğe önlediği düşünmek saflık ama mademki kafanızı bişeyle yıkacaksınız bari tedavinize destek bişey olsun diye söyledim..
    sawpoo kullandım 2 ay faydasını gordum iyi temizliyor ve saçı kalınlaştırıp gürleştiriyor tabiki genetik dökülmemi durdurmadı ama listeye alınabilir guzel sampuan suan baska şampuan kullanıyom bitince tekrar sawpoo ya dönücem.

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon