Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
56 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hp Biotin Kullanıcıları Nasıl ?

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benim vücudum normalden fazla kıllı maalesef,kolumda bacağimda falan saç kalitesinde kıllar var.Saç icin biotin kullanayım diyorum ama bu kıl kalitesini artırma konusu beni korkutuyor sizce kullanmali miyim?Kıllar biraz daha kalite kazanırsa berbat bi hal alacak iyice Biotin olmazsa alternatif tablet ne önerirsiniz,bu aralar atak bi tedavi uygulamam lazım vitamin gibi takviye lazım

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim vücudum normalden fazla kıllı maalesef,kolumda bacağimda falan saç kalitesinde kıllar var.Saç icin biotin kullanayım diyorum ama bu kıl kalitesini artırma konusu beni korkutuyor sizce kullanmali miyim?Kıllar biraz daha kalite kazanırsa berbat bi hal alacak iyice Biotin olmazsa alternatif tablet ne önerirsiniz,bu aralar atak bi tedavi uygulamam lazım vitamin gibi takviye lazım
    Ben ek olarak Xpecia, Shen Min, Medobiocomplex tarzı bir tablete başlamayı düşünüyorum.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ek olarak Xpecia, Shen Min, Medobiocomplex tarzı bir tablete başlamayı düşünüyorum.
    aynısını bende düşünüyorum bence bu konuda bir konu açabilirsin tecrübelilerde bize tavsiyelerini iletebilirler ben xpecia düşünüyorum içerik olarak biraz daha zengin gibi
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Hocam ben zaten finasterid kullandigim icin extra dogal dht blocker iceren tabletlerden dusunmuyorum sadece gida takviyesi seklinde daha iyi olur.Mesela L-arginine aminoasidi ve biotin kullanmayı dusunuyorum ama recep ivediğe bağlarım sanirim ikisini kullansam zaten kıllıyım.Acaba pharmaton gibi genel bi vitamin takviyesi alsam faydasi olur mu saçlara ? Veya çinko da düşünülebilir.Var olan saçlarım biraz kuvvetlense benim işim görülür bende kellik yok ama saçlı deri çok bariz görülmeye başladı var olan sacın bi anlami yok resmen bende
    Konu Tıbbiyeli tarafından (10.01.2015 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynısını bende düşünüyorum bence bu konuda bir konu açabilirsin tecrübelilerde bize tavsiyelerini iletebilirler ben xpecia düşünüyorum içerik olarak biraz daha zengin gibi
    Bu 3'lüyü araştırdım. Aralarında dediğiniz gibi ben de Xpecia'ya daha yakınım. Isoflovan(Doğal Östrojen) içermesi cazip geliyor. Prostagood da olabilir. Ama prostagood sadece saw palmetto içeriyor.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Tıbbiyeli bende solgar biotin 5000mcg aldım acaba wücuttaki kılları çoğaltır mı bende çok yok ama gerçekten korkmaya basladım biotinle ilgili tecrübeli arkadaslar tecrübelerini ve detaylı bilgilendirse çok makbule geçer..

Valla hocam hiç deneyimlemedim biotin ben de solgar 5 mg alıp kullanmayı düşünüyorum ama benim kıllar zaten saç gibi bi e kalınlaştırırsa wax falan sürerim artık.Zaten vücut kıllarını saç gibi eken bi ekimci bulduğum an benim için saç dökülmesi tarih olur isviçreli bilim adamlarının falan çözüm bulmasına gerek yok velhasıl,biotin mi kullanmalıyım abiler ben yoksa multivitamin tarzı bişey mi yardım lütfen

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam hiç deneyimlemedim biotin ben de solgar 5 mg alıp kullanmayı düşünüyorum ama benim kıllar zaten saç gibi bi e kalınlaştırırsa wax falan sürerim artık.Zaten vücut kıllarını saç gibi eken bi ekimci bulduğum an benim için saç dökülmesi tarih olur isviçreli bilim adamlarının falan çözüm bulmasına gerek yok velhasıl,biotin mi kullanmalıyım abiler ben yoksa multivitamin tarzı bişey mi yardım lütfen
    biotin içerikli şampuan ve serumlar bulunmakta topikal kullanabilirsin vücut kıllarını etkilememesi için
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    3 aydir kullanıyorum saç kalınlığında renginde ve uzama hızında artış var.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar biotin mi xpecia mı ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Bu Konudaki Etiketler