Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hair Forte Nasıl ?

Hair Forte Nasıl ?

Arkadaşlar hair forte isimli ürünü biliyorsunuzdur. İçeriğinde %3 procapil maddesi var bu madde dht önleyip birde minoxidil gibi büyüme artışı sağlıyormuş. Bu ürünü kullanan olumlu yada olumsuz bir etki alan varmıdır ?

NOT: Arkadaşlar ürün çok büyük bir zaman ve para kaybı oldu benim için kesinlikle önermiyorum bizim gibi erkek tipi dökülmelerde kesinlikle yetersiz hatta bununda altı, şimdi setipiprant ve cellagance ile toparladım saçlarımı.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi hairforte.jpg‎  
    Konu Miracle tarafından (07.03.2018 Saat 08:56 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Ben kullandım bıraktım

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullandım bıraktım
    Ne kadar kullandınız ? etki alamadınız mı hiç ?

Moderatör
    Alıntı Pata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar kullandınız ? etki alamadınız mı hiç ?
    Çok düzenli kullanmadım bi ara faydası var diye düşünmüştüm bırakıp tekrar başladığımda dökülme yaptı bıraktım geri ben de kullandığım dönemde tüylenme vardı güzel bıraktım sonra yan etkisi yok kullanmadan bilemezsin

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok düzenli kullanmadım bi ara faydası var diye düşünmüştüm bırakıp tekrar başladığımda dökülme yaptı bıraktım geri ben de kullandığım dönemde tüylenme vardı güzel bıraktım sonra yan etkisi yok kullanmadan bilemezsin
    o zaman bi denenebilir diye anladım bunu

bende kullandım bıraktım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu ürün inandırıcı gelmiyor bana, kullanıpta fayda göreni duymadım acaba var mıdır faydası gören?

Bi ara bi doktor devamlı reklamını yapıyordu ama bana da biraz hikayeden bir ürün gibi geldi bilemem 6 ay kullanılması gerek

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dr.Atilla Kayanın tavsiye ettiği ilaçtır kendisi. Şuana kadar sonuç alan görmedim. Varsa da ne mutlu ona.

Hair Forte tek başına çok büyük işler yapmaz zaten. Fakat içinde bulunan %3 oranında bulunan procapil maddesi sayesinde DHT hormonunun saç köküne ulaşmasına engel olur. 6 aylık kullanımda saç dökülmesini keser. Yeni saç gelişimine etkisi yoktur. Mesela ben Mircale Losyon kullanıyorum bunun yanında hair forte kullanmaya başlayacağım. Çünkü DHT hormonunu yan etkisiz baskılamanın 2 yöntemi vardır birincisi procapil maddesi bu Hair Forte ve restorex markalarında mevcut. 2. yöntem ise soya sütü tüketimidir. Soya sütünde ise İsoflavon vardır. DHT nin kötü etkisini azaltır. Yani Mircale Losyon, azalderm krem, restorex yada hair forte sprey, soya sütü ve iyi bir şampuan ile 3-4 yıl öncesine dönmek mümkün hale geldi. Sadece Mircale Losyonda kullanılan elseve yada bir diğer öneri olan losyonda deterjansı maddenin olması beni korkutuyor. Bunun içinde Prozinc Plus losyon var eczanelerde satıla içeriğinde saçın dökülmesini durduracak etken maddeler var mircale losyonu bunda çözmeye çalışacağım. Bakalım neler olacak.

Sayfa 1/3 123 SonSon