Merhaba arkadaslar daha once 40 ar gunluk miracle ve cellagance kullanmamdaki sonucsuzluk uzerin 40 gun once oral dutasa basladim dutasi gunasiri aliyorum yani suana kadar 20 21 kapsul almisimdir sbhalari 11 gibi ac karna aliyorum planimsa minimum 1 sene kullanmak. Benim sac dokulmem muthis agresif malesef yanlar enseler ustler heryerden gidio goze batan acikliksa sadece sakaklarda var biraz onun disinda tum saclarim saldiri altinda gibi herneyse iste 40 gunsur kullaniorm malesef suana kadar herhangi bir degisiklik yok zaten benim derdim ilk once su sac dokulmesi azalsin malesef 1 gram azalmadi suana kada hatta son gunlerde artmis dahi olabilir acayip dokuluo cunku. Durum bu saclar 4 yildir benim gunde 300-500 tel arasi dokuluo malesef birakin herhangi bi donemde dokulmeyi durdurmayi malesef 1 tel bile dokulmemi azaltamadim suana kadar kan testi olarak sadece d vitamini eksikti. Oyle iste arkadaslar zaten bu dutas icin 40 gun cok cok erken bi sure ama genede paylasayim dedim 2 ayda birde guncellerim burayi. Ek olarak 2 3 aydir 5 mg biotin aliom tek tedavim bunlar. Etki ve yanetki suana kadar sifir ins ilerde guzel sonuc alirim tecrubeli arkadaslardan yorum ve oneri bekliyorum