Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
42 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Cetirizine Çalışıyor Öncesi Sonrası (yalnızca 7-8 uygulama)

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam setirizini hangi formda kullandınız. ben iki ay kadar günlük 1ml zrytec damla kullanmıştım ama bir faydası olmamıştı.
    Oral damlayı çok yüzeysel olarak parmakla sürdüm o kadar cetirizine vb etkenlerin 2 ay gibi bir sürede net etki verip vermemesi sürülen yerin hikayesi ile ilgili o bölge çok uzun bir süredir boş ise bırakın 2 ayı 4 ayda da sonuç gelemez daha fazla süre gerekir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

hocam setirizini hangi formda kullandınız. ben iki ay kadar günlük 1ml zrytec damla kullanmıştım ama bir faydası olmamıştı.
    Dikkat ederseniz mevcut follikülü çalıştırmış o kıllar asla uzamazdı zaten. Folikülün çeşitli aşamaları atlaması gerekiyor adım adım yani folikül aktive olmadan fayda sağlamak zor bu süreçler kabaca damar dolaşım iyileşmesi, emilim için elastıkiyet, folikülün aktive olması, folikülün çalışma kapasitesinin artırılması, folikül satbilitesinin sağlanması..gibi şimdi bu zincirlerde başarısızlık durumunda hemen çıkıp olmuyor hikaye etkisiz demek yanlışların en büyüğü.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat ederseniz mevcut follikülü çalıştırmış o kıllar asla uzamazdı zaten. Folikülün çeşitli aşamaları atlaması gerekiyor adım adım yani folikül aktive olmadan fayda sağlamak zor bu süreçler kabaca damar dolaşım iyileşmesi, emilim için elastıkiyet, folikülün aktive olması, folikülün çalışma kapasitesinin artırılması, folikül satbilitesinin sağlanması..gibi şimdi bu zincirlerde başarısızlık durumunda hemen çıkıp olmuyor hikaye etkisiz demek yanlışların en büyüğü.
    Hocam üst tarafa komple uygululadim. Saçlı bolgede de değişim olmamıştı. Belkide kökler dediğiniz gibi gerekli aşamada değildi. Yalnız o kadar çok adım saydinizki folikule bu kadar adım atlatmak deveye hendek atlatmaktan çok daha zor. Ne yapacağız yahu.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam üst tarafa komple uygululadim. Saçlı bolgede de değişim olmamıştı. Belkide kökler dediğiniz gibi gerekli aşamada değildi. Yalnız o kadar çok adım saydinizki folikule bu kadar adım atlatmak deveye hendek atlatmaktan çok daha zor. Ne yapacağız yahu.
    Masaj yapmıyorsanız yapabilirsiniz hocam,burda elastikiyet anahtar hükmünde gibi geliyor bana.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masaj yapmıyorsanız yapabilirsiniz hocam,burda elastikiyet anahtar hükmünde gibi geliyor bana.
    hocam masaj yapmıyorum. sadece masajla elastikiyet sağlanabilir mi. altta yatan nedenlerin ortadan kaldırılması gerekmez mi. özellikle deriyi sertleştiren kalsifikasyona yönelik tedaviler.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bunun 20 ml'lik damlasından 100 ml'lik bi losyona ne kadar katsak verimli olur?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yeni Miracle losyon hazırlayacaktım bugün, içine 1 tablet de (10mg) zrytec attım
    Lise yıllarına dönmek...

Miracle hocam cetirizin ile levocetirizin arasındaki fark nedir acaba ? Siz hangi etkeni losyonunuza ekliyorsunuz ve hangi ölçüde ekliyorsunuz ? Folükülü uyandırdığına göre saçta etkili olacaktır.
    Tedavim
    05-05-2016 başlangıç
    Miracle losyon (1 aldactone 1 diana 1 dekort)
    Ağustos 2016 dan itibaren 2 aldactone 2 diana
    Günde iki kez losyon ve sebamed, dermoday antihairloss
    Biotin günde 5mg
    02-02-2017 ek olarak akşamları ketoazelderm krem

Alıntı horizon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam cetirizin ile levocetirizin arasındaki fark nedir acaba ? Siz hangi etkeni losyonunuza ekliyorsunuz ve hangi ölçüde ekliyorsunuz ? Folükülü uyandırdığına göre saçta etkili olacaktır.
    Bu cetirine idi yakında yani bitince levocet.e geçeceğim aylık 20 ml oral damla en az kullanılmalı losyonda.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Cet damlayı bende kullandım ama saçları süpürge gibi yapıyor. Tablet alıp hazırlamak isteyenlerede önerim saf su ile hazırlasınlar 20 adet tablet 20 ml saf su alkolle ilgili tartışmalar var yurtdışı forumlarda etkisini görenlerde saf su ile görmüş zaten ben de dahil

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon