Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Alternatif, Ulaşımı Kolay, Pgd2 İnhibitörleri

Yeni Üye

Alternatif, Ulaşımı Kolay, Pgd2 İnhibitörleri

Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda cell losyon siparişi vereceğim. Bunun yanında pgd2 inhibitörü kullanmak istiyorum. Setiye ayıracak bütçem, hazırlamasına ayıracak zamanım yok. Hazırlamasıda zahmetli gibi gözüküyor. O yüzden seti kadar etkili, alternatif olarak gösterebileceğiniz pdg2 inhibitörleri var mı? Eczaneden filan kolayca ulaşabileceğimiz, satın alabileceğimiz bir şey olursa çok iyi olur.

Setipiprant pgd2 blokajı yapmaz bağlandığı gpr44 redeptörünü lokal olarak kapatır dolayısı ile pgd2 nin öncül enzimi cox-2 nin de faydalı pge türevlerine dönüşmesine engel olmaz, bu sebeple sıradan bir pgd2 inhibitörü asla setipiprant türevlerinin yerini tutamaz şayet vaktim az diyorsanız setipiprantı haftalık olarakda hazırlayabilirsiniz zaten basit çözücü ve setipiprantı aynı kaba koyacaksınız bu kadar...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant pgd2 blokajı yapmaz bağlandığı gpr44 redeptörünü lokal olarak kapatır dolayısı ile pgd2 nin öncül enzimi cox-2 nin de faydalı pge türevlerine dönüşmesine engel olmaz, bu sebeple sıradan bir pgd2 inhibitörü asla setipiprant türevlerinin yerini tutamaz şayet vaktim az diyorsanız setipiprantı haftalık olarakda hazırlayabilirsiniz zaten basit çözücü ve setipiprantı aynı kaba koyacaksınız bu kadar...
    Cellagance Setipiprant Alımı Hakkında yardımcı olmanız mümkünmüdür miracle bey

Yeni Üye
    Bende almak istiyorum elinde bulunan var mı?

Setipiprant

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  from-kythera-presentation.png
Görüntüleme: 464
Büyüklüğü:  50.0 KB (Kilobyte)
ID:	4354

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam mesaj kutunuza bakabilir misiniz acaba ?
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam mesaj kutunuza bakabilir misiniz acaba ?
    Mesajınız ulaşmamış.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu yukarı
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Yeni Üye
    Merheba arkadaslar.
    Aramizda cetirizine kullanan varmi?

Ben 4 aydır allerset kullanıyorum ama bir fark göremedim büyük ihtimal 2 hafta içinde bırakmayı düşünüyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon