5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Antienflamatuar Losyon Hazırlayalım

Antienflamatuar Losyon Hazırlayalım [YARDIM]

Arkadaşlar merhaba, 20 yaşındayım saçlarım 1 seneden fazladır dökülüyor. Ancak norwood a uymayacak bir biçimde ortalardan dökülüyor. Dökülmenin ilk başladığında aşırı derecede kaşıntı ve yanma olması bunların şu an hala eşlik etmesi antienflamatuar bi losyon deneme fikrini aklıma getirdi. %5 e yakın indometazin veya başka bir etken madde içerikli bir losyon hazırlayıp günde 2 kullanmayı düşünüyorum. Hangi ilacı hangi taşıyıcıyı kullanmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şu an için endol kullanmayı düşünüyorum ama aklımdaki diğer seçenekler prednol ve dekort, bir de m-furo losyon var.

Diğer tedavilerim:
    - Düzenli d vitamini takviyesi
    - Ketoral
    - Scalp massage günde 2
    Konu dokuldudokulecek tarafından (02.06.2016 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İndometazine veya cetrizine dene.
    Dekor prednol steroid uzun vadede zarar gorursun onlari seyrek olarak kullan ara donemlerde

SaçımınDoktoru Üyesi
    Inflamasyon icin ben oral msm ye basladim 2 qun oldu bakalm nasl etki edecek sonuclari yazarim

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İndometazine veya cetrizine dene.
    Dekor prednol steroid uzun vadede zarar gorursun onlari seyrek olarak kullan ara donemlerde
    Hocam indometazine yapmayı düşünüyorum özellikle şu ispanyol sitesindeki adamın yaşadığı regrowth u gördükten sonra, biraz araştırdım dökülme çok azaldı diyen birçok insan da var. Endol kullanarak yapacağım, taşıyıcı olarak ne kullanmalıyım sence? Ve losyon yapma aşamasını tam bilmiyorum, bilgin varsa bu konuda yardımcı olur musun?

Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inflamasyon icin ben oral msm ye basladim 2 qun oldu bakalm nasl etki edecek sonuclari yazarim
    Oral msm yi saf olarak mı kullanıyorsun? Türkiyede hangi üründe saf msm var ben biraz arayıp bulamamıştım, bu arada msm nin enflamasyonu azalttığını da bilmiyordum.