Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Değerli tecrübeli abilerim kardeşlerim bi bakar mısınz

Yeni Üye

Değerli tecrübeli abilerim kardeşlerim bi bakar mısınz

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Bu forumu görmeden önce miracle denen losyondan habersizdim, okuduğum kadarıyla başta miracle abimiz olmak üzere çoğu kişide olumlu yönde fayda sağlamış,bide o kadar yanında ilaç ismi falan yazıyosnz zerre miktar anlamyorm, ama ben bu miracle yi çok benimsedim kullanmak istiyorum ve saç için hap desteği istemiyorum. Şimdi dermoreoller diye bi aletle sanırsam daha fazla etki ediyomhş. Diyelim miracle yi hazırladım dermoreoller le nasıl uygulicam, dermoreollerin bide hangi çeşidini önerrsnz. Resim attım bilmiyorum ama becerrbildimmi. Tekrardan çok teşekkürler yardımlarınız için
    [/url][/IMG]

SaçımınDoktoru Üyesi

yaş, öncesinde uygulanan tedaviler, dökülmenin ne zaman başladığı gibi bilgiler de verirseniz daha sağlıklı cevaplar alırsınız. dermaroller konusunda pek bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum.

Yeni Üye
    Yaşım 26, 6-7 senedir dökülüyor, saçım için birçokyöntem kullandım ama uzun süre devam etmediğim yada yanlş tedavi uygladığım için bi sonuç alamadım.

Yorumum : Önce kan tahlili yaptır eksik birşeyler var mı diye, bir sorun yoksa akşamları min+dut sabahları miracle, günde 1 biotin (5 veya 10 mg olabilir) haftada 1 dermaroller ve haftada 2 nizoral şampuan (ketoral, konazol de olabilir aynı etkenli şampuanlar, saçta birkaç dk beklet diğer günler için de prozinc , bioxcin, sebamed... tarzı bir şampuan kullanabilirsin veya normal kullandığın şampuan bile olur.)

Not: minoxidil işine girmem dersen - ki tamamen tercih meselesi - ve temin edebilirsen cellagence koyabilirsin yerine o zaman da biotin yerine medobiocompex e öneririm.

İyi günler.

Yeni Üye
    çok teşekkür ederim hocalrım, ilk etapta min dut karşmı haftada bir dermoroller, iki günde bir nizoral şampuan ve biotin hap la birlikte uygulicam, sınvdan sonrada miracle losyonla devam ederim, inşallha olumlu sonuç alrsam buraya yazrm

Yeni Üye
    Bugün tüm malzemeleri aldım, avordotu 10 tanesini şırımgıyla tek tek delip minox un içine boşalttm, bi hata yapmadım değilmi, eczacı içinde erimez dedi kapsul

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Neymar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün tüm malzemeleri aldım, avordotu 10 tanesini şırımgıyla tek tek delip minox un içine boşalttm, bi hata yapmadım değilmi, eczacı içinde erimez dedi kapsul
    Vay anasını, ne eczacılar var arkadaş gerçi kastettiği şey kapsül olarak atılması da olabilir, onu kastettiyse doğru kapsüller erimiyor.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay anasını, ne eczacılar var arkadaş gerçi kastettiği şey kapsül olarak atılması da olabilir, onu kastettiyse doğru kapsüller erimiyor.
    Başka türü mü varki anlamadım, kapsül şeklindeydi işte, inşallah doğru almşmdır

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Neymar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka türü mü varki anlamadım, kapsül şeklindeydi işte, inşallah doğru almşmdır
    Doğru doğru. Eczacının kastettiği şey muhtemelen kapsülü direk atmak.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru doğru. Eczacının kastettiği şey muhtemelen kapsülü direk atmak.
    Hocam 3 gündür mindut losyonu kullanyorm saç derim acayip ağrıyor, şakaklarmda ufacık ufack sivilceler çıktı bu normalmi

Sayfa 1/2 12 SonSon