Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Otacı Keratin Arginine Şampuanını Kullananlar

Yeni Üye Cemeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir haftadır aynı ürünü kullanıyorum.Söyleyecektim ama biraz zaman geçmesini istedim.Saçı yıpratmıyor.İcinde köpüren bir madde var bilmiyorum ne kadar zararlı.Performansından memnun kaldım acıkcası.Watsonstan kampanyalı 11 tl aldım.
    hocam urun kullanımından sonra saclar hacımlenıyor mu sebamed tekı gıbı
    Tedavim
    Evigen-bepanthen-prednol-l (ampul karısım)
    Yılan-Badem-Zeytin yagı
    Günük vitamin
    sebamed-sawpoo sampuan

Alıntı Cemeko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam urun kullanımından sonra saclar hacımlenıyor mu sebamed tekı gıbı
    Hacimlendiriyor yazdım ama şimdi soru işaretlerim var. Gerçi saçlarımı yıkadıktan sonra duşa girdim ve tekrardan bayağı ıslandı.Çıkıp fön ilede kurutmadım havlu ile kuruttum bıraktım.Belki ondan dolayı hacimsiz kalmıştır.

Yarın öbürgün tekrar deneyeceğim.Olmazsa birde Bioxcin ile yıkayıp tekrar karşılaştıracağım hacim konusunda.
    İmzamı sıfırladım.

Alıntı Saçları kurtaralım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacimlendiriyor yazdım ama şimdi soru işaretlerim var. Gerçi saçlarımı yıkadıktan sonra duşa girdim ve tekrardan bayağı ıslandı.Çıkıp fön ilede kurutmadım havlu ile kuruttum bıraktım.Belki ondan dolayı hacimsiz kalmıştır.

Yarın öbürgün tekrar deneyeceğim.Olmazsa birde Bioxcin ile yıkayıp tekrar karşılaştıracağım hacim konusunda.
    İçindekiler bölümünün fotosunu atabilir misiniz hocam?
    Saf Spirolacton + Dermapen

Foto ekledim.
    İmzamı sıfırladım.

Beyler
    Az önce ürünü yine kullandım 2-3 dakika beklettim ve duruladım. Havlu ile kurulayıp saçları taradım bıraktım. Kuruduğunda kıvrılıyor saçlarım.Belli yönde kalmıyor.Yani bioxcin içerik olarak değil belki ama hacim açısından daha iyi gibiydi.
    İmzamı sıfırladım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hacı yaglandırıyormu sacları pekı bu otacı keratın serısı ?
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Saçları yumuşatıyor hacim vermiyor pek ,yağlandırma anlamında sıkıntı yaşamadım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben BU ŞAMPUANI Watsonstan aldım İlk başta şüphelerım vardı yaglandırırmı dıye ama hem yaglanmayı hafıfletti hem Saçlarıma hacim verdi 2.günüm içerik olarakta güzel şampuan keşke daha once başlasaydım bu şampuana 18tlye aldım ben ındırımlıydı herhalde içerigi güzel argınıne keratın sacın ıhtıyacı zaten provıtamın b5 var bırde
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 2/2 İlkİlk 12