Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Var ola saçları korumak

Var ola saçları korumak

Merhaba, bu siteden çok fazla bilgi edindim öncelikle bilgilerini,tecrübelerini paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Miracle'nin var olan saçları korumak ile ilgili olan konusunuda okudum sizce bu misyon için en etkili yol nedir? Saç dökülmem yok vertexde sezdiğim hafif seyrelme dışında bi sorunda bulunmuyor.Babamın sadece şakakları 30'dan sonra açıldı dayılarımın ise saç durumu 40'larda dolaşmalarına rağmen hala çok iyi ancak profosyonel seviyede vücut geliştirme branşıyla ilgileniyorum bu yüzden uzun vadede bir saç sorunu yaşamak istemiyorum.

Şu an uyguladıklarım her akşam Isırgan-Yakı otu losyonu 4 gunde bir bepanten-bemiks-evigen-caster oil kombinasyonu bunlara neler ekleyebilirim? Isırgan-Yakı losyonuna Nane veya emu yağı eklememın yararı olur mu?

Ek olarak kan dolaşımı konusunda birşey paylaşmak istiyorum. Bulk-Definisyon geçişlerimde boyumun degiştigini farkettiğimden beri omurgamı esnek-rahat tutmak için inversiyon aletiyle baş aşağı asılı duruyorum sabah-akşam 4 dakika şeklinde bilmiyorum işinize yarar mı ancak başımdaki kan dolaşımı hat safhaya ulaşıyor.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermaroller kullan ve ketoral şampuan ile yıka saçlarını(çok sık olmasın tabi)
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Ketoral'ın çalışma mekanizması nedir? Uyguladıgım bitkisel losyonlardan daha cazip ise geçiş yapabilirim yada Isırgan-Yakı losyonuma emu-nane yağı ekleyebilirim kararsız kaldım çok fazla üründe kullanmak istemiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ketoral anti-androjen hocam.bende 2 yıldır vg yapıyorum.sitede anti-androjen bolca mevcut.spironolactone veya ru ekleyebilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    bulkta insanlarin boylari mi kisaliyor acaba?

Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ketoral anti-androjen hocam.bende 2 yıldır vg yapıyorum.sitede anti-androjen bolca mevcut.spironolactone veya ru ekleyebilirsin
    Spiro ve Ru bana sanki biraz fazla gelir gibi hisettim dediğim gibi herhangi bir dökülme problemim yok sadece uzun yıllar önlem amaçlı bir kalkan oluşturmak istiyorum aşırı testosteron ilerde saçlarımda bir sorun çıkarmasın diye. Yakı-Isırgan-Emu-Nane kombosunu yorumlayabilirmisiniz olası bi yıpranmaya karşı güzel iş görür mü uzun vadede?

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minoxidil nizoral miracle losyon yan etkisiz sizi bir süre götürür sadece minoxidil nizoral ile 5 sene saçlarını koruyanlar var

Isırgan-Yakı-Nane-Emu yağı kombini hakkında ki düşüncelerinizide öğrenebilir miyim

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bulkta insanlarin boylari mi kisaliyor acaba?
    Bu konu hakkında bilimsel bir tez sunamam ancak kendi üzerimde,etrafımda yaptığım gözlemler tartıda ki artışın boya yansıdığı yönünde 98 kilo iken aynı boyda olduğum bir arkadaşım 88 kilo ve strechingi düzenli yaptığım dönemde göz hizama geliyo basit bir örnek.

Yardımcı olabilecek birisi varmı sorumu tekrar yineliyorum Saç dökülmem,problemim yok fakat profesyonel seviyede vücut geliştirme branşıyla ilgileniyorum uzun vadede saçlarımda sorun çıkmasını istemediğim için şimdiden kan dolaşımını aktif tutan,hafif dht-blocker bir bitkisel kombin oluşturmak istiyorum Isırgan-Yakı losyonuna nane-emu yağı dökersem bu işi görür mü?

Sayfa 1/2 12 SonSon