Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Oral yolla alınan Antiandrojenlerin cinselliğe etkisi hakkında bir tecrübe

SaçımınDoktoru Üyesi

Oral yolla alınan Antiandrojenlerin cinselliğe etkisi hakkında bir tecrübe

Merhaba arkadaslar antiandrojenlerin cinsellige etkisi hic konusulmuyor, burada(ben dahil) leblebi gibi yutuluyor bunlar.
    Oncelikle 8 ayı geçkin finasteride gecmisim var ve bu surede sacima pek bir fayda saglamadi(kismen koruma disinda) saclarim kisayken kullandigim miracle losyon bin kat daha iyi is yapmisti kafamda.
    Son iki gundur de dut aliyordum ki, 2 gun oncesinin gecesine kadar.
    Gelelim gozlemlerime ve bu antiandrojenleri artik kullanmamam gerektigine karar vermem surecine;

8 aydir finasteride kullaniyordum, aktif bir cinsel hayatim vardi zaten fakat eskisi gibi sertlesemedigimi fark etmistim.Buyuk bir sorun olmadigindan onemsemedim yani sertlesmemde %10-15 kayip olmustu ben de tolare edilir diyordum nasil bir psikolojiyse.
    bu tur ilaclara baslamadan once sertlesmemde bir problem yoktu, cogunlukla yatakta iyiydim, istedigim zaman orgazm olabiliyordum.
    Gelelim 8.5 ay sonundaki performansa: sertlesme kalitesinde dusus, seks suresinin kisalmasi, muhtemelen de sperm kalitesinde dusus.jinekomasti olmadi.

Cidden deger miydi dusunuyorum ama ben de buradaki herkes gibi sactan muzdarip oldugumdan oral yollu androcur kullananlari bile anlayabiliyorum.Fakat durum boyle.Bir yeri yapmaya calisirken diger yeri bozmayi gectim; cinsellik hayatin bir gercegi ve ciftlerin yatakta erkek kaynakli yasadigi tatminsizlik her iki tarafi da oldukca mutsuz ediyor diye dusunuyorum.
    Ki bunlar ben finas kullaninca basima gelenler; dur ve ustu nasil korkunc bir tahribat yapar varin siz dusunun.
    2 gundur almiyorum oral anti-androjen.Ne yapmali, ne etmeli tavsiyelere de ihtiyacim var.Sacsizlik da igrenc bir psikoloji.Cinsel gucun azalmasindahs da beter olabilir

Topikal tedavilere son gaz devam hocam.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    varsın saç olmasın ama cinsellik çok daha önemli bence ayrıca hormonlar düşünce insanın moralide bozuluyor ama bunun farkına vazmıyoruz. yüksek testo insanı daha mutlu yapıyor. saçın olmuş kuş uçmadıktan sonra hiç bir manası yok. dedemde fırça gibi saç var ama ne işe yarıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Topikale devam edin hocam ve doktora gidip hormon tahlili yaptırın bir baktırkmakta fayda var. Bol bol fındık,fıstık,ceviz yiyin bari de toparlanma çabuk gerçekleşsin. Oral olarak da yeşil çay,yakı otu, ısırgan otu vs. kullanabilirsiniz ne kadar etki ederse artık.

Yeni Üye
    umarım etkileri çabuk düzelir, saç konusunda da tatmin olacak tedavi yöntemini bulursun hocam. kendi açımdan oral yolla antiandrojen kullanmamama en büyük engel bu tarz etkilerin kalıcı olabileceği korkusunu yaşamam. bildiğim kadarıyla etkilerinden kurtulamayan, baya baya da zorluk çeken insanlar var. tabi kullanıp da yan etki görmeyen veya gördüğü yan etki minimum düzeyde olan/kişiyi rahatsız edecek düzeye ulaşmamış insanlara oranla daha az sayıda bahsettiğim grup. eğer kullanmayı tamamen bırakacaksan bu başlık altında zamanla yaşayacağın olumlu ya da olumsuz gelişmeleri aktarman faydalı olur diye düşünüyorum tekrardan geçmiş olsun

Doğal tedavilere yönelebilirsin yeşil çay yakı otu ısırgan nane vesayre veya en kötü miracle ile başla

Üye
    Buradan Saw Palmetto hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Uygun fiyatlı kapsüllerle satılan bir ürün.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Geçmiş olsun. Düşünüyorum'da bu kullandığımız ilaçlar, bunca eziyet bize pek az bir şey kazandırıyor :/ Sadece ve sadece kellikten kurtuluyoruz ama asla güzel saçlarımız olmuyor ne kullansak bile.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hawloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradan Saw Palmetto hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Uygun fiyatlı kapsüllerle satılan bir ürün.
    Dostum ben zaten forumu surekli takip eden birisiyim, tedavilerin coguna hakimim.saw falan sac dokulmesinde ise yaramiyor.Bu net.

Üye
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ben zaten forumu surekli takip eden birisiyim, tedavilerin coguna hakimim.saw falan sac dokulmesinde ise yaramiyor.Bu net.
    Kullandın mı peki? Sende etki etmediği kesin mi? Finasteride kullanamayacaksan ve saw'ın işe yaramadığını düşünüyorsan konu açmayacaksın.
    Eğer saw alacaksan da günlük 700 mg falan alman gerekiyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon