5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Doktor deneyimlerim

Doktor deneyimlerim

Arkadaslar merhaba yeni uye oldum ilk konum yardimci olabilirsem ne mutlu
    Oncelikle istanbulun butun proflariningezdim diyebilirim hepsinin dedigi sey burda yazanlar ustune para verdim yani anlicaginiz .
    Ozetle minox saclari incelenler seyreklesenler icin faydali digerleri finasterid icerigi olanlar dokulmeler agir kayiplar icin . Bide vitamin eksikligi ile dokulenler hepsinin soyledigi bu. Asil size soylemek istedigim yalniz birtane prof benden d vitamini testi istedi ve d vitaminim yok denecek kadar az cikti sacla ne alakasi var diyenler olacak sac folikullerinde d vitamini reseptorleri varmis sacin normal uzama dongusunu gerceklestiren . 3 hafta oldu biotin ve d vitamini aliyorum etkisini goruyorum acikcasi nolur bilmiyorum ama devam edicem biotin degerimide yukseltmem gerektihini soyledi ayni doktor. Isin asli hic bir doktor bu konuyu ciddiye almiyor burda yazilan ilaclari verip yolluyor yaklasik 7-8 tane gezmisimdir doktor 2 tanesi sadece kan tahlili yapip detayli inceledi . Internetten arastirdim hakikaten d vitamini ile sac arasinda bi bag varmis ama yetersiz arstirma yani anlamak mumkun degil tabi bu sektorde bukadar pra donuyoken kim niye arastirsin sac dokulmesini . Herneuse son olarak istanbulun en unlu dermotologuna gitcem bakalim onnedicek . Paylasicagim yohun oldugum icin cevap veremezsem kusura bakmayin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vitamin mineral isi degil bu.Buradaki insanlarin %95'i androjen kaynakli dokulmeden muzdarip.İstanbul'da kime giderseniz gidin bosa bakit kaybidir sizin icin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hangi ürünü kullanıyorsun takviye olarak d vitamini eksikliği için ?
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

devit3 15 ml ilk etapta 8 şişe bitircem her haafta 1 şişe

şu yaz günlerinde d vitamine ne gerek var. son baharda kullanırsınız
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.