Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 21 yaşındayım denemediğim şey kalmadı hala dökülmem durmadı ...

Yeni Üye

21 yaşındayım denemediğim şey kalmadı hala dökülmem durmadı ...

arkadaşlar mrb başarı hıkayelrını gördükçe umutlanıyordum. ve aklıma yatan herşeyı denedim 1 yıl oncesıne kadar boyle bı sorunum yoktu herkes maşallh nasıl boyle bu saçlar diye bakar imrenirdi n olduysa gecen mayıs ayında basladı hersey baslarda tabı onemsemedım 6 ay kadar surdu hala sekıl alıyor eskısı gıbı durdugu ııcn bısey yapmadım sonra baktım böyle olmuyo bı kac sıtede dokulmeyı durdurmak ııcn yazılan bılımsel calısma kullanıcı yorumları arastırdım ve ılk olarak prp yaptrdım 6 seasn gıtım baktım faydası yok 12 seansa tammlamadım halbuki ilk seanstan sonra etkısını goreceksınız denıldı.. yanında proscar 5mg 1/4 olarak Xpecsıa tb ve bıotın 10 mg tb kullanmaya basladım 2 ay bboyle devam ettı yanlız etksını gormedım. eskı hacimli saclarım yok abi gelmiyo geri kendıme olan güvenim de azaldı sosyal bi insandım ama su illet geldiğinden beri hiç bişey yapmak eglenmek bile gelmiyo içimden eve hapsetim kendimi.. burayada dertleşmek için yazıyorum aynı derdı tasıyanlar benı anlıycaktr. zaten bı cozum onerısı versenızde bende yaramıyo ınanmak basarmanın yarıısı her denedıgıme ınandım sonuç ortada etksıı yok bende.. daaha sonra bu forumu buldum ve bı losyon mıracla adında onu yapmaya karar verdım nasıl yapılacagı vs hersey yazıyo zaten neyse bunu denedım sonucu 1 2 gun ııncde harıkaydı dokulme yok saclarım ssekıl alıyo nasıl mutluyum yanlız oda uzun sumedı 2 ay kullandım artık oda etkı etmemeye basladı dokulme devam eedıyo sac şekıl almıyo ıyıce umutlarım tukendı anlıyacagınız.... ondan sonra da sarımak yagı bemıks amp dermorel demır ılacı b vıt apıkobal artık n gorduysem kullandım farklı zamanalrda sawpoo sampuan ketokonozal şampuan dogal sabnlar zeytın yaglı vs vs kullanmadıgım bı mınoxsıdl var kullanmadııgım onuda kullanıcı yorumlarından sonra kullanmamamya karar verdim.. nısan yagmuru bıle topladım her derde deva denılıyor. bakalım bu hızla gıderse kafamda saç kalmıycak .. ıns sız yaptıgınız uygulamalarda bi sonuca varıyorsunuzdur vesselam...

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim sende benim durumumdasın ikimizde hemen hemen aynı kaderi paylaşıyoruz her derdin devası var merak etme sıkıntı stres seni bitirir kafaya takma işin ucunda ölüm yok halimize şükür sadece biraz yanlış tedavilere yönelmişsin okadar herşeyin üstesinden gelinir merak etme ... Şimdi ilk yapman gereken genel olarak saçlı bölgeyi foto çekip buraya atıp bizimle paylaşman olacak daha detaylı yardımcı oluruz böylelikle..

Yeni Üye
    rsım ekle kısmında url den ekle dıye bısey cıkıyormu denıyorum olmuyor .. tesekkur edrım bu arada
    [IMG]file:///C:/Users/casper/Desktop/IMG_1454.JPG[/IMG]

Yeni Üye
    tesekkur edrım kardeşim .. bu arada reısm yukleme kısmı en sondan 3. sımge ona tıklayınca url den yukle dıyo olmadı baska bı yerden yuklenıyomu bılgın varmı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yusuf54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkur edrım kardeşim .. bu arada reısm yukleme kısmı en sondan 3. sımge ona tıklayınca url den yukle dıyo olmadı baska bı yerden yuklenıyomu bılgın varmı.
    ekleme yöntemi doğru ama hedef dosya seçimi yanlış. bilgisayardan doğrudan siteye fotoğraf eklenmiyor. önce fotoğrafı herhangi bir fotoğraf paylaşım sitesine (hızlıresim vb.) yükleyip oradaki linki aynı yöntemle siteye eklemelisiniz.

Yeni Üye
    [IMG][/IMG] sanırm bu sefer oldu .. o kadar ince tellerki her attgmda bir sürü saç geliyo elime gunde 100 dokulme hıkaye bn bı kac dk içinde 1oo lerce dokuyorum ... gun ııcnde kac tel dokuluyo tahmın etmek zor. n durdura bılıyorum nede yenısını cıakrabılıyorum ..

Yeni Üye
    [IMG][/IMG]

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 ayda sonuç bekliyorsun, sence de garip değil mi?
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Uzun vade de dönüşüme ihtiyaç olan vakalar çoğunlukta kesinlikle katılıyorum 2 ay bir sonuç için çok erken evet erken sonuçlar var ama onlarda dönem dönem kayıplarla er geç karşılaşıyor her şey bir anda mükemmel olamaz saç kimyasında sabırlı olacaksınız ve uzun vade de en azından kel kalmadığınızı göreceksiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    tabikide kısa bi zamn değil 2 ay ıle neyeı kasdettiğinizi anladm yanlız tek seasnsta işe yarayan tedeviler bile fayda etmiyosa n yaparsak yapalım eski haline getiremiyoruz ..

Sayfa 1/2 12 SonSon