arkadaşlar mrb başarı hıkayelrını gördükçe umutlanıyordum. ve aklıma yatan herşeyı denedim 1 yıl oncesıne kadar boyle bı sorunum yoktu herkes maşallh nasıl boyle bu saçlar diye bakar imrenirdi n olduysa gecen mayıs ayında basladı hersey baslarda tabı onemsemedım 6 ay kadar surdu hala sekıl alıyor eskısı gıbı durdugu ııcn bısey yapmadım sonra baktım böyle olmuyo bı kac sıtede dokulmeyı durdurmak ııcn yazılan bılımsel calısma kullanıcı yorumları arastırdım ve ılk olarak prp yaptrdım 6 seasn gıtım baktım faydası yok 12 seansa tammlamadım halbuki ilk seanstan sonra etkısını goreceksınız denıldı.. yanında proscar 5mg 1/4 olarak Xpecsıa tb ve bıotın 10 mg tb kullanmaya basladım 2 ay bboyle devam ettı yanlız etksını gormedım. eskı hacimli saclarım yok abi gelmiyo geri kendıme olan güvenim de azaldı sosyal bi insandım ama su illet geldiğinden beri hiç bişey yapmak eglenmek bile gelmiyo içimden eve hapsetim kendimi.. burayada dertleşmek için yazıyorum aynı derdı tasıyanlar benı anlıycaktr. zaten bı cozum onerısı versenızde bende yaramıyo ınanmak basarmanın yarıısı her denedıgıme ınandım sonuç ortada etksıı yok bende.. daaha sonra bu forumu buldum ve bı losyon mıracla adında onu yapmaya karar verdım nasıl yapılacagı vs hersey yazıyo zaten neyse bunu denedım sonucu 1 2 gun ııncde harıkaydı dokulme yok saclarım ssekıl alıyo nasıl mutluyum yanlız oda uzun sumedı 2 ay kullandım artık oda etkı etmemeye basladı dokulme devam eedıyo sac şekıl almıyo ıyıce umutlarım tukendı anlıyacagınız.... ondan sonra da sarımak yagı bemıks amp dermorel demır ılacı b vıt apıkobal artık n gorduysem kullandım farklı zamanalrda sawpoo sampuan ketokonozal şampuan dogal sabnlar zeytın yaglı vs vs kullanmadıgım bı mınoxsıdl var kullanmadııgım onuda kullanıcı yorumlarından sonra kullanmamamya karar verdim.. nısan yagmuru bıle topladım her derde deva denılıyor. bakalım bu hızla gıderse kafamda saç kalmıycak .. ıns sız yaptıgınız uygulamalarda bi sonuca varıyorsunuzdur vesselam...