Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
164 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saf Minoxidil Hazırlama Yönergesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Barret Pahalı bişey değil 250 ml 100 tl felan tutar 5 e bolersek 20 tl tutar kişi başı. Satın alacağım kişi izmirde keyf adıyla elektronik sigara forumunda satış yapıyor.
    Kardeş 5 litre 100 tl ye satılıyor
    http://www.molarkimya.com/icerik/gliserin

250 ml nasıl 100 olur

Hani kaliteden deseniz yine arada uçurum var. Kalite ile ilgisi olmaz ki bu kadar fiyat uçurumunun. Mercin ne farkı olabilir ki 20 tl ye 50 ml alalım??

Veyahut, http://m.n11.com/gliserin-yagi-orjin...0-ml-P95209453

50 ml 7.5 tl.

Farkı, kalitesi vs. aylık 10 ml kalacağımız minox için değer mi sizce???
    Konu Barret tarafından (16.05.2016 Saat 04:58 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saf minox siparişi düşünülüyorsa bende listeye ekleneyim
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seboreik dermatiti olanlar ppg yüzünden minoxil forte kullanamıyolardı. Anında kabuklanma , kaşıntı ve pullanmayı tetikliyodu. Bu formülle belki dermatit hastaları da minoxil kullanabilir tabi gliserin yan etkisi yapmassa
    Aynen hocam bende ppg yüzünden minoxu birakmak üzereyim çok iyi olur valla..
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş 5 litre 100 tl ye satılıyor
    http://www.molarkimya.com/icerik/gliserin

250 ml nasıl 100 olur

Hani kaliteden deseniz yine arada uçurum var. Kalite ile ilgisi olmaz ki bu kadar fiyat uçurumunun. Mercin ne farkı olabilir ki 20 tl ye 50 ml alalım??

Veyahut, http://m.n11.com/gliserin-yagi-orjin...0-ml-P95209453

50 ml 7.5 tl.

Farkı, kalitesi vs. aylık 10 ml kalacağımız minox için değer mi sizce???
    Şimdi sitesine baktım net bilgi vermek için en az 500 ml satılıyor fiyatı da 80 tl. 10 kişi alınabilir belki ama kargo işi felan adamı baya zorlar açıkçası. Miracle hocayla konuşmak lazım. Kalite bakimindan inan uçurumlar var ben bunlari vg pg nicotin ve aromayla likit yapıp içiyorum yani ona gore yorum yaptım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şimdi sitesine baktım net bilgi vermek için en az 500 ml satılıyor fiyatı da 80 tl. 10 kişi alınabilir belki ama kargo işi felan adamı baya zorlar açıkçası. Miracle hocayla konuşmak lazım. Kalite bakimindan inan uçurumlar var ben bunlari vg pg nicotin ve aromayla likit yapıp içiyorum yani ona gore yorum yaptım
    Muzdarip posta kutun dolu

SaçımınDoktoru Üyesi
    O zaman birisi alacak, paylaşıp kaplara koyacak. Herkes kargosunu kendi ödemek şartı ile, gönderecek.
    Vakti olan bunu yapabilir. 10 kişi toplayabiliriz. Yada 5 kişi. Temin edebiliriz.
    Bu işi bende yapabilirim başka biride yapabilir. Ama hemen karar verelim. Çünkü minox ve ru bugün itibariyle alacağım güne kadar ara vermiş oluyorum. Çok ara vermek iyi değil. Mesela bu akşam halledelim.

Yada miracle, bize ilaç yaptığı gibi bunuda dağıtabilir
    Konu Barret tarafından (16.05.2016 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.

saf minox temin edebilme şansımız varmı sayın Miracle üstad. rica etsem alım yapılacaksa bilgi verebilirmisiniz (fiyat, miktar)?
    Birde şu sitede "http://molinza.com/minoxil-forte-_yuzde_5-minoksidil-deri-spreyi-erkekler-icin" 27,90 TL fiyat var. Bu siteyi bilen var mı? güvenilir midir (orjinallik açısından)

Alıntı marjinalist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saf minox temin edebilme şansımız varmı sayın Miracle üstad. rica etsem alım yapılacaksa bilgi verebilirmisiniz (fiyat, miktar)?
    Birde şu sitede "http://molinza.com/minoxil-forte-_yuzde_5-minoksidil-deri-spreyi-erkekler-icin" 27,90 TL fiyat var. Bu siteyi bilen var mı? güvenilir midir (orjinallik açısından)
    Aslında kampanyalarla 27 tl civarı alınıyor bana pahalı değil ama ppg den iyice nefret ettim elseve ile hazırlıyorum pratik ya da alkol gliserinle toplu alıyorum arada bir kaç kişide ekleniyor haliyle gelmişken isterseniz haber veririm bu arada kullandım ve kesinlikle etkin taze bir ürün alkol içinde aylarca beklemiş stok minoxidiller o kadar etkili değiller.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeş bugün haberleşelim alalım. Daha hızlı haberleşmek için numaranı ver istersen özelden. Beklemeyelim daha. Etil alkol bulamıyorum piyasa da onu da netten alacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Neyse kardeşim bir daha ki sefere alalım. Normalde önceden almak lazım. Şimdi toplanıp almaya çalışsak bir haftadan erken gelmez. Tedavi aksar.

Sayfa 3/17 İlkİlk 1234513 ... SonSon