6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: yardım lütfen

yardım lütfen

selamün aleyküm arkadaşlar .

benim saçım çok fena dökülüyor önüne geçemiyorum git gide saçlarım azaldı bir ara cilt uzmanı doktora gittim saçlarım için
    kan testi yaptırdım. Bana sende D vitamini eksikliği var dedi bir ilaç verdi ama doktara 6 ay falan önce gittim 1 aya yakın kullandım ilacı faydasını görmedim ne yapa bilirm acaba bana yardım edebilir misiniz
    Kullanmış oldugum eski ilacın adı : KONAZOL
    İlaçlarla ilgili bir bilgim yok.Ne tür bir yol gitmeliyim yardım ederseniz çok sevinirim.

farklı bir d vitamini ürün için bence acizane görüşüm doktor tavsiyesine göre vitamin almanız kullanmanız gereken dozu neye göre belirliyeceksiniz yoksa d vitamini saç dökülmesinde önemli rol oynuyor diye duyduk çok yerden muhtemelen saçlarınız d vitamin eksikliğinden dökülüyorda olabilir gittiğiniz doktora veya farklı bir hastaneye gitmeniz sizin için daha iyi olur bence hocam

jackal__1907
    Guest
    Siteyi iyice bir karıştır Allah in izniyle bir çözüm bulacaksin kardeşim..

saç dökülmesi için doktora gidilmez. bu siteyi incele çözüm bulursun.
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

D vitamini eksikliği olan biri öncelikli olarak doktorun önerdiği dozlarda d vitamini takviyesi almalıdır. Vitamin değerlerin normal düzeye gelene kadar d vitamini takviyesine devam et kardeş.
    Saf Spirolacton + Dermapen