Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Karanfil ve Yeşil çay etkisi

Çay sıcak sudayken ilk 15 saniyede kafeninin %80 ini bırakır sadece kafeinle ilgilenenler için bu notu düşelim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir fincan yeşil çay 20-30 mg kafein içeriyormuş.
    biz yüksek oranlarda demlersek bir çay bardağına 7-8 çay kaşığı yeşil çay atarsak bu oran yükselir .
    gün içerisinde 2-3 kere saç derisine masaj yaparak uygularsak kafeinden tam verimi alabiliriz.
    kafeinin kılcal damarların genişlemesi özelliği var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    yıllar geçtikçe saç deriside yaşlanıyor deri yaşlanması saç dökülmesinnin sebebi olablir.
    yeşil çayı topikal olarak kullanmak içeriğindeki bileşenler sayesinde saç deriisi için iyi gelecektir

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeşil çayla saçlara masaj yapmak yerine, içsek de aynı faydayı alabilir miyiz acaba? çayla masaj yapacak kadar vaktim yok da?
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeşil çayla saçlara masaj yapmak yerine, içsek de aynı faydayı alabilir miyiz acaba? çayla masaj yapacak kadar vaktim yok da?
    DHT bloker ve ANTİAGİNG etkisinden elbatte faydalanırsınız,ama içine bir iki dilim limon eklemek gerek.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DHT bloker ve ANTİAGİNG etkisinden elbatte faydalanırsınız,ama içine bir iki dilim limon eklemek gerek.
    Teşekkür ederim, o zaman bi kupalık koyayım da kaynasın
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Alıntı lahburger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir fincan yeşil çay 20-30 mg kafein içeriyormuş.
    biz yüksek oranlarda demlersek bir çay bardağına 7-8 çay kaşığı yeşil çay atarsak bu oran yükselir .
    gün içerisinde 2-3 kere saç derisine masaj yaparak uygularsak kafeinden tam verimi alabiliriz.
    kafeinin kılcal damarların genişlemesi özelliği var.
    kılcal damarların genişlemesinin ne gibi olumlu etkileri var hocam sadece saç derisi sağlığı içinmi yoksa saç dökülmesini azaltma yeni saç oluşumuda sağlıyabılırmı hocam

hairlosstalk sitesinde yeşil çay oldukça tartışmalı. dht'yi %194 'e kadar yükselttiği ve testesteron seviyesini arttırdığı felan söyleniyor. kimi de sağlıklı ama hiçbir faydası olmadığını söyleyenler de var. ben onun için bıraktım yeşil çayla olan tüm muhabbetimi.
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

2007-2012 yılları arasında her gün kullandım yeşil çayı tek başına saçlarımı korudu ve saç çıkardı tabi yaşım gençti ilk aylarda özellikle şakaklarımda çıkan saçları net şekilde görüyordum daha sonra miracleyi yapana kadar tek tedavim buydu.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007-2012 yılları arasında her gün kullandım yeşil çayı tek başına saçlarımı korudu ve saç çıkardı tabi yaşım gençti ilk aylarda özellikle şakaklarımda çıkan saçları net şekilde görüyordum daha sonra miracleyi yapana kadar tek tedavim buydu.
    nasıl kullanıyordunuz hocam çay olarak mı tüketiyor dunuz yoksa saça masaj şeklin demi, iki şekildede kullanırsak daha iyi sonuç alırmıyız

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon