4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bir garip soru..Kısa saça tedavi önerisi..

SaçımınDoktoru Üyesi

Question Bir garip soru..Kısa saça tedavi önerisi..

Herkese merhaba tekrardan.
    Forumda iyisiyle kötüsüyle 1.5 yılı devirdik.Nice saçlı 1.5 yıllara inşallah.
    Kısaca özet geçip esas soruma geleceğim; 1.5 yıldır Miracle losyon,azelderm ve proscar tedavimle güzel sonuçlar aldım.Saçları kurtardım diyebileceğim dereceye yakınsadım.Miracle'ı başta çok yoğun uyguluyordum yavaş yavaş azalttım şimdi haftada maximum 3 kez kullanabiliyorum.(saçlarımı uzun kullanıyorum)
    Yazın gelmesiyle beraber 3 numara + sabah akşam bir tedavi planım var, fakat korkularımı yazmadan edemeyeceğim buna istinaden tavsiyeleri bekliyorum.
    Miracle başta çok saç dökmüştü, sonradan fazlasıyla çıkardı.Ama bu dökülme evresi hayatımın en kötü evresiydi diyebilirim.O yüzden yoğun anti-androjene mesafeliyim biraz, olandan daha kötü duruma gelmek insanı çok üzüyor.Aklımda emu yağı var.
    Cell losyon düşünüyorum vücudun gösterebileceği refleks konusunda Miracle Hocam'a danışmam gerek.
    Bu bağlamda sizlerin önerilerini bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.Sağlıcakla

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba tekrardan.
    Forumda iyisiyle kötüsüyle 1.5 yılı devirdik.Nice saçlı 1.5 yıllara inşallah.
    Kısaca özet geçip esas soruma geleceğim; 1.5 yıldır Miracle losyon,azelderm ve proscar tedavimle güzel sonuçlar aldım.Saçları kurtardım diyebileceğim dereceye yakınsadım.Miracle'ı başta çok yoğun uyguluyordum yavaş yavaş azalttım şimdi haftada maximum 3 kez kullanabiliyorum.(saçlarımı uzun kullanıyorum)
    Yazın gelmesiyle beraber 3 numara + sabah akşam bir tedavi planım var, fakat korkularımı yazmadan edemeyeceğim buna istinaden tavsiyeleri bekliyorum.
    Miracle başta çok saç dökmüştü, sonradan fazlasıyla çıkardı.Ama bu dökülme evresi hayatımın en kötü evresiydi diyebilirim.O yüzden yoğun anti-androjene mesafeliyim biraz, olandan daha kötü duruma gelmek insanı çok üzüyor.Aklımda emu yağı var.
    Cell losyon düşünüyorum vücudun gösterebileceği refleks konusunda Miracle Hocam'a danışmam gerek.
    Bu bağlamda sizlerin önerilerini bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.Sağlıcakla
    Madem saçı kisaltacaksin kesinlikle dermaroller kullan ve ru ve cell dene 3-6 ay zarfında. Bence çok iyi sonuç alacagindan eminim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cell-ru yollari gozuktu bize herhalde ya sagolasin

Bende tedavilere ilk basladigimdan 3. aya kadar harikaydi resmen yogunlugu artti yavastan kapandi derken 3 haftadir sanirim kullanim seklini bozmaktan kaynakli oyle bir geri gitti ki once hic problemim olmayan on kisim geriledi simdi bakiyorum 3 ayda kazandirdigindan da geriye ilk halimden beter hale geldi gunde 10-20 tel dokuluyordu ilk 3 ay su son 20 gundur her gun rahat 200 tel var... gecen hafta duzeliyo gibi oldu derken bi anda daha hizlandi, iyice kapanmaya baslamisti tepem simdi kabak gibi acildi, yildim artik resmen bu sac derdinden simdi tum losyonlari en bastan sifirdan baslar gibi yine baslicam duzenine donucem saclari da kisalticem yine uygulama konusunda kisa sac cok avantajli ama iste uzun sacin keyfi de ayri, yapacak bir sey yok... yazi atlatsaydim da ondan sonra olsaydi keske bunlar...
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece