Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
52 sonuçtan 51 ile 52 arası

Konu: Miracle Losyon Öncesi ve Sonrası

Alıntı dgknoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet hocam miracle losyonu bırakıp tamamen kullanmaya başladım hatta 2 haftada öyle çok döküldü ki moral sıfır oldu üstüne üstlük arkadaşlarım bile çıkan saçlar noldu diye baya demeye başladılar ama azmettim tekrar çıkaracağım. Bana iyi gelmemiş olabilir ama gördüğüm kadarıyla çoğu kişide baya işe yaramış güzel sonuçlar almışlar
    Şimdi miracle ile düzene oturmuş saçta yoksunluk dökülme yapacaktır hocam cell de biyolojik saati sıfırlamıştır normal devam etseydiniz geri geleceklerdi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Merhaba,

Yaklaşık 40 günlük tedavimi sizinle paylaşmak istemiştim. Daha önce miracle losyon ile güzel sonuçlar elde etmiştim. Daha sonra tüylenmeler kıl olsun diye cellag. losyon tedavisine başlayayım dedim fakat şok etki yarattı ve öyle böyle bir dökülme olmadı tabi ben şoook, daha sonra tekrar en baştan başlıyor gibi tedavime başladım. Ek olarak da bu sefer minox+ azelaik asit kullanmaya başladım bunu günde bir defa fıs yaparak. Şimdi ki şaka bölgelerinde tüylenmelerin resimleri atacağım

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456