Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
52 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Miracle Losyon Öncesi ve Sonrası

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tatmin edici bir sonuç gerçekten, tebrikler
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Hala kullanmaya devam ediyor musunuz? Şu anki saçlarınızın durumunu da ekleyebilir misiniz?

Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuç mükemmel. tebrikler hocam. önemli olan süreklilik diye de notumu düşeyim
    Alıntı DoriaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala kullanmaya devam ediyor musunuz? Şu anki saçlarınızın durumunu da ekleyebilir misiniz?
    Kardeşim bu foto da 1 ay öncesinin fotosu arkadan olan. Saçlarım açıkça belli çıktığı, eski resimlere baya bir göz atmaya başladım buldukça silmemişsem eğer göndereceğim sürekli

Bu da şimdi bulduğum resimlerden. eskilerden yani arada ki farkı böyle güze görünce güvenim artıyor. Tşkler Tüm üyeler. Hepinizden ALLAH razı olsun

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç gayet iyi hocam tebrikler.
    Merhaba hocam,
    Cellagance Losyon işe yarıyor mu ? baya bi ününü duydum bana önerir misin ?

Vertexte bu kadar sağlam çalışması harika olmuş. Yaşı nispeten olgun arkadaşlarımız sabretmeyi ve disiplini daha iyi biliyor ve sonuçlarda yüz güldürücü oluyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vertexte bu kadar sağlam çalışması harika olmuş. Yaşı nispeten olgun arkadaşlarımız sabretmeyi ve disiplini daha iyi biliyor ve sonuçlarda yüz güldürücü oluyor.
    Çok tşk ederim Hocam siz ve üyeler sayesinde öğrendiklerimi her gün uygulamadım. birde bir şey sormak istiyorum.

Cellagance Losyon'u bana öner misiniz çok fazla forumlarda geçiyor kullananlar çok memnun bu konuda ne dersiniz. Birde
    Miracle Losyon'un için Androcur atmayı düşünüyorum bu madde de çok güçlü bir madde oral yolla almayı düşünmedim zaten hiç bir şeyi fakat bunu sadece miracle losyon yaparken elseve arginin içine atsam sıkıntı olur mu ?

Sonuç çok başarılı. Umarım uzun vadede koruyabilirsiniz.Bu arada gezmeyi seven birisiniz sanırım fotoğraflar turistiklik yerlerden

Alıntı mustafadgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç çok başarılı. Umarım uzun vadede koruyabilirsiniz.Bu arada gezmeyi seven birisiniz sanırım fotoğraflar turistiklik yerlerden
    Çok teşekkür üstadım, fotoğraflar albüm de genelde arkadan çekilen fotoğrafları silerim ama silmediklerimi buldukça foruma atıyorum, arkadaşların öncesi ve sonrası fotoğraflara bakarak biraz da olsa güzel düşünmelerini sağlamak.

İş ve işlerden fırsat buldukça gezmeye çalışıyorum üstad

SaçımınDoktoru Üyesi
    cok bariz fark var saclar koyulasmista. Ayni kafa olduguna inanmak cok guc ciddeb bakinca ektirseniz bu kadar iyi durmazdi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon