Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Mesaj Kontrolü

Mesaj Kontrolü

Yazılan yorumlar moderatör onayı sonrası yayınlanacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok iyi oldu bu,böylece tedavi amacıyla değil de tamamen farklı niyetlerle gelenlerin mesajlarına vize sorulmuş olacak,baştan beri olması gereken buydu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi oldu bu,böylece tedavi amacıyla değil de tamamen farklı niyetlerle gelenlerin mesajlarına vize sorulmuş olacak,baştan beri olması gereken buydu.
    Haklısın üstad tüm moderatör arkadaşlar belirli aralıklarla mesaj kontrolü yapıp onaylarsa akıcılık sağlanmış olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Takipteyiz üstad.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Abi bu forumun akıcılığını yavaşlatacak diye düşünüyorum, benim kaçırdığım bir sorun mu oldu acaba forumda

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

Alıntı xProSkill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bu forumun akıcılığını yavaşlatacak diye düşünüyorum, benim kaçırdığım bir sorun mu oldu acaba forumda
    Hakaret ve küfür içerikli yorumlar yapanlar oluyor hocam. Elimizden geldiğince akıcılığı sağlamaya çalışacagız.
    Saf Spirolacton + Dermapen

ben pek olumlu bakamadım bu işe ama denenebilir
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

bence daha once oldugu gibi gerekli kisilerin banlanmasi yoluyla devam edilmeli. tek tek mesaj onaylamak cok surdurebilir birsey gibi durmuyor. ayrica seffaflik yokmus gibi hissettirebilir herkes istedigini yazmakta ozgur olmali.

Reklamcıların önüne geçmek için isabetli bir karar olmuş ancak moderatörlerin iş yükleri arttı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar herkes istediğini yazmakda özgür değil. foruma zarar veren yazıların yazılmasıda özgürlük değil. Araştırma şirketi ve çözüm için birşeyler yapılacağını duyan ekimcilerin saldırısına uğradık anında. Sitenin başarılarına rahmen sırf algı operasyone yapanlar var. Güzel sonuçlar alanlara rahmen siteyi karalamaya çalışan bizlerin umutlarını köreltmeyi hedefliyen bir kesim var. bunlara karşı alınacak en güzel önlem bu olurdu. Sonuna kadar destekliyorum..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Sayfa 1/2 12 SonSon