Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Mesaj Kontrolü

Velev ki sonuçlar kötü hiç iyi tedavi filan yok biz burada ego tatmini yaşıyoruz var mı ötesi ? kim ne karışır ? işi olmayan buzdolabının buzluk bölümüne günde 3 defa uğrasın yapacak bir şey yok...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoriaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes istedigini yazmakta ozgur olmali.
    Yok öyle bişey. Adamın teki gelecek ana bacı kayacak sonra bunun adı özgürlük olacak.

Tek tek banlama olayını yaptık, yapmadık değil. İş çözülmüyor o şekilde, adam 50 tane üyelik alıyor banla banlayabilirsen. Ayrıca bu siteye yapılan ilk olumsuz şey değil daha önce defalarca kez karşılaştık.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Banned
    Herkes yine özgür bir şekilde yorumlarını yapabilecekler. Biz sadece insanların hakaret hatta küfür boyutlarına karşılık bir önlem almak istiyoruz. Yazdığınız mesajlar kısa süre içerisinde yayınlanacaktır.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bişey. Adamın teki gelecek ana bacı kayacak sonra bunun adı özgürlük olacak.

Tek tek banlama olayını yaptık, yapmadık değil. İş çözülmüyor o şekilde, adam 50 tane üyelik alıyor banla banlayabilirsen. Ayrıca bu siteye yapılan ilk olumsuz şey değil daha önce defalarca kez karşılaştık.
    Kufuru gormedim, evet kabul edilebilir bir durum degil. Follicept konusundaki son mesajlara istinaden bir kac uyenin banlandigini gordum ve yorumlari bana gore normaldi, bu yuzden fikrimi belirttim. Gecmisi daha once neler yasandigini bilmiyorum, tabiki yoneticiler olarak sitenin sayginligini korumak en buyuk hakkiniz.

Reçetesiz etken arayışları gibi sitemize sansür ya da kapatma getirebilecek paylaşımlarla, moral bozmaya yönelik mesajlar engellenmiştir. Üyelerimiz ve takipçilerimizin bilgilerine...
    Konu Miracle tarafından (17.02.2017 Saat 07:47 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırmızı reçeteye tabi ilaç tavsiyesi teşviki site ceza kapama vs sebep olabileceğinden benzer konular açılmaması için gereğini rica ederim.

Mevcut konular hakkında ve yanlış bölümlere açılmış bazı paylaşımlar engellenmiştir lütfen sorularınız hakkında önce site içi arama yapıp şayet benzer konu var ise konu içerisinde sorunuzu sorunuz ayrıca doğru bölümlerde konu açınız. İyi forumlar...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12