6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Hormon tiroid vs tum testler

SaçımınDoktoru Üyesi

Hormon tiroid vs tum testler

Arkadaslar merhaba benim merak ettigim bi durum var ben suana kadar sadece kan testi yaptirmistim demir falan onda tek d vitamini eksikti simdi bana bu hormon tiroid yada bilmedigim diger testler hastanenin hangi bolumunden yapilir ve ne sekilde yapilir soylermisiniz artik canima tak etti bu yanlarda ve kulak arkasindaki dokulme ustlerde buralarda 3 kati fazla sac var ama yanlarda ve kulagin cevresindeki saclarda 1 tutam dandik sac kalmis olmasina ragmen deli gibi dokuluyo halen benim aklim almadi gidip tum testleri yaptirmak istiyorum

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dahiliyeye git o seni yönlendirir zaten
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Testosteron hormonu dışındaki hormonal testleri dahiliye doktoru isteyebilir. Testosteron hormonunu üroloji doktoru istiyor onun dışında endokronoloji doktorlarıda isteyebilir.

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba benim merak ettigim bi durum var ben suana kadar sadece kan testi yaptirmistim demir falan onda tek d vitamini eksikti simdi bana bu hormon tiroid yada bilmedigim diger testler hastanenin hangi bolumunden yapilir ve ne sekilde yapilir soylermisiniz artik canima tak etti bu yanlarda ve kulak arkasindaki dokulme ustlerde buralarda 3 kati fazla sac var ama yanlarda ve kulagin cevresindeki saclarda 1 tutam dandik sac kalmis olmasina ragmen deli gibi dokuluyo halen benim aklim almadi gidip tum testleri yaptirmak istiyorum
    dostum genetik dokulme de sadece ustler dokulur
    dupa tipi dokulmede hem ustler hem yanlar ve arkalar dokulur
    ama sende ustler dururken tanlar dokulmus bunu ilk defa duyuyorum resim atabilir misin acaba.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ustlerdende dokulme ve seyrelme var ama net aciklik sadece sakaklarda ancak dokulme olarak yanlar bayrak elinde onde kosturuo ustelik yanlar ve kulak arkasindaki sac miktari 5 se ustlerde 10 ona ragmen yanlar istikrarli bi sekilde dokuluyo valla ben anlamadimki bu yanlarin seyrelmeside bi anda oldu zaten kafayi yememek elde deil

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustlerdende dokulme ve seyrelme var ama net aciklik sadece sakaklarda ancak dokulme olarak yanlar bayrak elinde onde kosturuo ustelik yanlar ve kulak arkasindaki sac miktari 5 se ustlerde 10 ona ragmen yanlar istikrarli bi sekilde dokuluyo valla ben anlamadimki bu yanlarin seyrelmeside bi anda oldu zaten kafayi yememek elde deil
    saclarin uzun mu. kac cm civarinda