6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Merhaba Saçımın Doktoru

Merhaba Saçımın Doktoru

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20160502_231531.jpg
Görüntüleme: 130
Büyüklüğü:  95.3 KB (Kilobyte)
ID:	3315Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20160502_231553.jpg
Görüntüleme: 127
Büyüklüğü:  90.9 KB (Kilobyte)
ID:	3316Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20160502_231600.jpg
Görüntüleme: 127
Büyüklüğü:  116.5 KB (Kilobyte)
ID:	3317Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20160502_231627.jpg
Görüntüleme: 123
Büyüklüğü:  91.6 KB (Kilobyte)
ID:	3318

Merhaba arkadaşlar 26 yaşındayım ve 20 yaşından beri sürekli olarak saçlarım dökülüyor , bu dökülmeler zaman zaman çok fazla olsada genel olarak az dökülmeler yaşıyorum . ve yaklaşık 6 yıldırda bioxcin şampuan kullanıyorum . saçlarım yağlı ve üniversitede okumamdan dolayı saçlarımı hergün taramadan okula gitmiyorum . son 2 yıldır saçlarımda inanılmaz güçsüzleşme ve incelme oldu.saçlarımda az kepek bulunmakta , ve kaşıntılar oluyor saçlı derimde. açılma pek olmadı . ayrıca saçlarımda çok az miktarda beyazlaşmalar olmaya başladı son zamanlarda. amacım saçlarımı eski gücünü kazandırıp dökülmeyi durdurmak . ve saç tellerinin kalınlaşmasını istiyorum. ve beyazlamayı durdurmak istiyorum.burada tecrübeli arkadaşlardan ricam ; hangi losyonu kullanmam hakkında öneride bulunurlarsa çok sevinirim . ayrıca hangi şamuanı kullanmalıyım ? saç kremi ? ve biotin kullanmalımıyım ? ayrıca beyazlama için öneriniz nedir ?

Hocam saçlar gayet iyi görünüyor, saç kalitesi için biotin mutlaka kullan şampuan olarak da haftada ikiyi aşmamak kaydıyla ketoral kullanabilirsin. Bence losyonluk bir durumun yok, yeşil çay+nane gibi doğal takviyeler yeterli olacaktır.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bence de losyona gerek yok. 6 senede dökülme var ve durum bu ise giden geliyor demektir. Isırgan otunu demleyip uygula dökülmeye etki edecektir. Kalite için biotin icebilirsin ama yinede bi kan testi yaptırıp değerlerine bakarsan ona göre destek alman daha iyi olur. Ben yinede losyon kullanmak istiyorum dersen miracle losyon kullan ama 100 ml elseve yarim diane 1 kutu aldactone yeter. Hem dökülmeye faydası olur hem de yağ sikayetin ortadan kalkar. Günlük 15-20 dk masaj ve beslenmene dikkat et kısa sürede etkisini goreceksin
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

jackal__1907
    Guest
    MasaAllah saçınız gayet ıyı Allah ın ıznıyle hepte ıyı kalır,bıotın faydalı bence onun dışında doğal tedavılerde yeter lı olabılır ama eğer kötüye gıtme durumu olursa Ender60 kardesımınde dedıgı gıbı Miracle losyon ıyı gelebılır.Hayırlı geceler olsun..

Arkadaslar sacimin durumu suan icin iyi dneebilecrk seviyede . ama dokuluyor ve kotuye gitmeden engel olmak istiyorum . cunku saclarim inanilmaz gucsuzlesti ve bunu fark etmek bile yikim biliyorsunuz. Ben daha kotu olmadan engel olmak istyrm

Bunu erken farkedip önlemeye çalışmandan daha tabii bir şey yok. Ben nasılsa dökülecek diye hiç tedavi işine girmedim ama bir gün eski fotograflara baktığımda benden gideni anladım. O yüzden doğru yoldasın.