8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Saw palmetto saç dökülmesi konusunda hicbir ise yaramamakta

SaçımınDoktoru Üyesi

Saw palmetto saç dökülmesi konusunda hicbir ise yaramamakta

6 ay kontrollu bir sekilde tedavilerimi ara ara kesip sadece saw palmetto ile devam ettim ve kesin kararim bu yonde.
    Zaten prostati rahatlatan bir bitkisel takviye olarak geciyor, proscarin da prostat tedavisinde kullanilmasi yuzunden insanlarin sac konusunda bu yanilgiya dustugunu goruyorum.Biraz kaynak taradim yurtdisindaki forumlarda da saw palmettodan sonuc alan bir insan bulamadim.bence artik atilla s...zi'nin reklamlarini desifre ettigimiz gibi insanlarin sacina faydasi olmayan urunleri de forumdan eleyelim ve bir liste yapalim.Cunku her gecen gun sac dokulmesine karsi yeni bir etken cikiyor.Hem vakit hem sac kazanimi olur diye dusunuyorum.

Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay kontrollu bir sekilde tedavilerimi ara ara kesip sadece saw palmetto ile devam ettim ve kesin kararim bu yonde.
    Zaten prostati rahatlatan bir bitkisel takviye olarak geciyor, proscarin da prostat tedavisinde kullanilmasi yuzunden insanlarin sac konusunda bu yanilgiya dustugunu goruyorum.Biraz kaynak taradim yurtdisindaki forumlarda da saw palmettodan sonuc alan bir insan bulamadim.bence artik atilla s...zi'nin reklamlarini desifre ettigimiz gibi insanlarin sacina faydasi olmayan urunleri de forumdan eleyelim ve bir liste yapalim.Cunku her gecen gun sac dokulmesine karsi yeni bir etken cikiyor.Hem vakit hem sac kazanimi olur diye dusunuyorum.
    Katılıyorum bende bi ara Dr. Quick's SAW PALMETTO kullanmıstım bi faydasını göremedim açıkçası bu ürünlerin çoğu para tuzağı zaten..

SaçımınDoktoru Üyesi
    fin le beraber aliyorum yine bir etkisi yok ikisinine
    1/4 fin
    +
    564 mg Saw Palmetto (Serenoa repens small) (berries)

464 mg Pygeum africanum (bark)

264 mg Stinging Nettle (Urtica dioica)(root)

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 seneye yakın kullandım solgar kullanmıştım hep sonra 1 ay ara verdim farkeden bir şey olmadı bende bırakmıştım. Etkisini göremedim.

Yeni Üye
    Aynen hepsine katılıyorum. boşuna vakit kaybetmeyin.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben 5 aydır içinde Saw Palmetto olan MedoBiocomplex kullanıyorum ve saçlarım dökülmüyor, sabah dökülme testimde çok az dökülüyor 10'u geçmiyor. Aslında Min-Dut ve Miracle losyonları da kullanıyorum. Belki de saçlarımı Miracle koruyordur, bilemiyorum. Tedaviye ilk başladığımda Minoxidil'in yaptığı şok dökülmeyi'de teğet atlattım Ben bunu Miracle'in etkisi olduğu düşünüyorum.

MedobioComplex hakında bir şey daha belirtmek istiyorum: Eğer biotin ve saç vitaminleri alındığında saçlar kalınlaşıyor ve canlanıyorsa, ben bunu fark etmedim... Bunu fark etmem gerekirdi diye düşünüyorum. + 2 haftadır günlük + 10mg biotin alıyorum.
    Konu Yalova22 tarafından (23.06.2016 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadşalar saw palmetto yerine bizim kabak çekirdeği yağımız var elin bitkisinden etkili bence türkiye kabak üreticisi

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Son kararım: İşe yaramıyor.