Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: döngüdeyim deva bulamam! (minoxil)

SaçımınDoktoru Üyesi

döngüdeyim deva bulamam! (minoxil)

herkese merhaba. kısaca yazayım, 6 ay finasterid kullandım. sonra min+dut ile beraber devam ettim. 2 ayda ikisi birlikte güzel bir sonuç verdi. sonra 1 ay daha kullandım ve (geçici olarak, riskleri okuyup anlayıp göze alarak) dutasteride başladım. yani min+dut ile 4. aydayım ve sanırım döngüye girdim. çünkü çok fazla saçım dökülmeye başladı son 2-3 haftadır. dutasteride başlmama ile paralel gelişti ama dutun saç için tek yaptığı dht baskılamak, ki ben bunu zaten finas ile uzun süredir yapıyordum. sorumlunun minoxil olduğuna kanaat getirdim ancak ne yapacağımı bilmiyorum. döngü konularını okudum, net bir şey çıkaramadım. aynen devam et diyen var, ara ver diyen var, antiandrojen yükle diyen var. şu an durumum o kadar hassas ki, biraz dökülse yine seyrek görüntüm geri gelecek diye ödüm kopuyor. daha kötü olur diye bir şey denemeye de korkuyorum ancak, saçlar gidiyor! sizce ne yapmalıyım lütfen bana akıl verin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Döngüden bende Muzdaripim. Yapılcak pek bişey yok sabırla devam etcen. Bırakıp başlarsan başa dönersin bırakırsan daha hiç kullanma.antiandrojenle alakalı değil ben yajlaşık 2 bucuk aydır androcour kullanıyorum bu Ara döngüye girdim heralde felaket dökülüyor Ama felakette çıkış var dökerek verdik dökerek geri alıyon ilginç..
    Ama döküldükçe içim gidiyor. sana tavsiyem devam et. Tabi Sen topikal antiandrojen kullan. fin dut aynı şeylrr 1 sene kullandım sonuçta aldım Ama bi süre sonra vucut testo yükseltiyor başladığın yere geri dönüyosun.fin Dut yerine miracle kullan daha iyi.
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Denemekten zarar olmaz cetirizine veya desloratadine kullanabilirsin pgd2 inhibit dene hem bizede bilgi olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya arkadas bu donqu nasl bisey ben minox kullandiqimda hic iyi olmadi hep dokuldu bi kac qundr kullanmiyrm saclarm canlandi dokulmem yok denecek kadar az

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Kullanma o zaman

SaçımınDoktoru Üyesi
    binkac qundrr biberiye yaqiyla masaj yapiyrm saca saclari canlandiran oda olablr minoxun birakmamda olablr cozmeye calisiyrm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    bi kaç gün hiç birşey kullanma sonra ikisinden birine başla anlarsın belki

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sakaklar ve onler paril paril parliobirakamam sonuc almam lazm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    biberiye vegf yi artırıyordu sanırsam tam hatırlamıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Biberiye benimde aklımda olan bir kaç şeyden bir tanesi sende işe yararsa bende eklerim hemen. Biberiye ile ilgili okuduğum çalışmayı bulamadım halbuki sürekli karşıma çıkardı ama yok şimdi

Sayfa 1/3 123 SonSon