Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2 aylık miracle losyon sonucu

Yeni Üye

2 aylık miracle losyon sonucu

07.03.2016
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20160308_021225.jpg
Görüntüleme: 474
Büyüklüğü:  145.3 KB (Kilobyte)
ID:	3306Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20160308_021226.jpg
Görüntüleme: 446
Büyüklüğü:  136.0 KB (Kilobyte)
ID:	3307
    29.04.2016
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20160429_173124.jpg
Görüntüleme: 451
Büyüklüğü:  167.8 KB (Kilobyte)
ID:	3308Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20160429_173127.jpg
Görüntüleme: 464
Büyüklüğü:  158.7 KB (Kilobyte)
ID:	3309
    arkadaşlar 2 aylık tedavim bu tedavi sürecinde dökülmem durmadı ama dökülen saçlarım çoğunlukla kısa olan saçlardı kısı kısa günde 50 60 tel dökülüyo diye tahmin ediyorum sadece standar miracle kullanıyorum başka hiçbirşey kullanmadım bana öneride bulunurmusunuz? tedaviye ek olarak neler kullana bilirim öncesi sonrası fotoraflarımda gelişme oldugunu düşünüyorum ama tepe hala seyrek o bölgeyi kapatmak istiyorum.

Genel saç kalitesi sıklığı artmış ve bariz olarak vertex küçülmüş.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Gelişme bariz var yinede ek olarak masaj uygulayabilirsin. Beslenmene biraz özen ve spor yapabilirsin. Ek olarak haftada 1-2 kere nizoral şampuan olabilir. Seçenekler arttırılabilir forum bir nimet araştırıp kendine en uygun olanları ekleyebilirsiniz. Oral olarak biotin ve vitamin desteği dışında bulasmamani öneririm.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Öncelikle geçmiş olsun şimdi yaş kaç bilmiyorum fakat şakaklarda pek seyreklik göremedim tepede bi açılma var senın 2 ay gibi bir süreçte sadece miracle ile olumlu sonuç almışsın tedavine min-dut eklesen fırça gibi olur o saçlar.. Benim bir kaç sorum olacak herhangi bir yan etki yaşadın mı miracle kullanırken ? ve dozları hangi şekilde kullanıyorsun ?

Üye
    Bu miracle losyon minoxidil ve procobil gibi devamlı kullanım gerektiren bir şey mi?

jackal__1907
    Guest
    Alıntı hawloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu miracle losyon minoxidil ve procobil gibi devamlı kullanım gerektiren bir şey mi?
    Miracle saçtaki androjenleri baskılar.Kullanımı bıraktıgınızda sactaki androjenler yine olusur.Dolayısı ile evet..

Yeni Üye
    Aynen abi Miracle losyon gerçekten işe yarıyor hatirliyosan pejocu nickli bi kişi vardı ozelden mesaj atıyordu bana yok Miracle ise yaramaz hikaye bunlar ise yarayan sadece elsevmis falan diyodu. Arkadaşlar eğer size bu gibi yaklaşımlarda bulunan olursa aldırmayın kesinlikle itibar etmeyin bu Miracle losyon sabırla uygulayın gerçekten işe yarıyor Miracle sayende saçlarına kavusucam gibi sanada minnettarım teşekkürlerimi sunuyorum sen bu işi biliyorsun bence artık piyasaya hakim olmalısın elimizden bisey gelse keşke destek olsak sana arkadaşlar miraclenin kıymetini bilin.

Yeni Üye
    Alıntı frenzy59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun şimdi yaş kaç bilmiyorum fakat şakaklarda pek seyreklik göremedim tepede bi açılma var senın 2 ay gibi bir süreçte sadece miracle ile olumlu sonuç almışsın tedavine min-dut eklesen fırça gibi olur o saçlar.. Benim bir kaç sorum olacak herhangi bir yan etki yaşadın mı miracle kullanırken ? ve dozları hangi şekilde kullanıyorsun ?

yaşım 26 sakakta açıklık var yanlız ön kısımlar çok sık bende oyuzden sakalları kapatabiliyor um ama yinede Miracle sakaklarimd a gelişme sağladı adeta yeni bi şakak cizgim oluştu diye bilirim ama fotolarla anlaşılmıyor ilerleyen dönemde ne olur bilmem tabi.yan etki falan gormedim bana biraz psikolojik geliyo o işler ya fazla aldırış etmemek lazım oraldan kullanmayınca bisey olmaz diye düşünüyorum ne baş ağrısı ne unutkanlık ne de yorgunluk gibi yan etkiler yasamadim losyona sadece son 20 gün dut ekledim sabah birde akşam uyguluyorum işte ekstra bisey yapmadım losyonun uygulama saatlerinde düzenli değil bazen akşam 7 gibi duruyorum bazen gece saat 2 lerde duruyorum erken kalkmadigim için gündüzleri öğle vakti surdugumde oluyor saati saatine bi uygulama yok ama muhakkak günde 2 kere uyguluyorum

Yeni Üye
    Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelişme bariz var yinede ek olarak masaj uygulayabilirsin. Beslenmene biraz özen ve spor yapabilirsin. Ek olarak haftada 1-2 kere nizoral şampuan olabilir. Seçenekler arttırılabilir forum bir nimet araştırıp kendine en uygun olanları ekleyebilirsiniz. Oral olarak biotin ve vitamin desteği dışında bulasmamani öneririm.
    Nizoral kullanıyorum başkan onu yazmamisim masaj derken nasıl yani dermorolleri mi kastettiniz ? Oral olara hormon ilacı kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum biotin sizce nasıl bariz bi etkisi olur mu ?

Alıntı fatih41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nizoral kullanıyorum başkan onu yazmamisim masaj derken nasıl yani dermorolleri mi kastettiniz ? Oral olara hormon ilacı kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum biotin sizce nasıl bariz bi etkisi olur mu ?
    Biotin ben 3 aydir kullaniyorum kesinlikle ekle tedavine hem bir kotu yani yok. Dokulmene etkisi olmaz ama yeni cikan saclari daha kalin ve koyu renkte cikariyor ki bu da sana seyrekleri kapamada ve komple sacta hacim saglar ben bu sekilde etki gordum en azindan hatta bugun yeni bir kutu siparis ettim. 5mg olarak. Bu arada saclarinda da baya bi gelisme var.
    ve miracle her ne kadar super olsa da basta denemek icin kullanmaya basladigim cell losyonun nasil bir nimet oldugunu son 1 haftadir anladim onu da bir kac gun sonra fotolarla beraber yazicam bende.
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Sayfa 1/2 12 SonSon