Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Prostagood Kullanıcı Yorumları

Yeni Üye

Prostagood Kullanıcı Yorumları

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 297
Büyüklüğü:  12.0 KB (Kilobyte)
ID:	413

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır uğrayamamıştım forumumuza biraz katkımız olsun istedim ve bazı saç dökülmesinde etkili tabletlerden olan saw palmettonun konusunun açılmadığını farkettim. Prostagood esasen prostat sağlığı için üretilmiş olsada saç ile prostat arasındaki mekanizma hemen hemen aynı ve saç dökülmesi etkilerinin önlenmesinde de oldukça kullanılıyor. İçeriği saç dökülmesinde oldukça etkili olan sabal meyvesi yani cüce palmiye (serenoa repens) bitkisi extresini içeriyor. Şayet saw palmetto kapsülünü kullananlar yorumlarını yada sorularını başlık altında toplarlarsa oldukça faydalı olacaktır. Ben prospektüsünü pdf olarak indirip resim haline getirdim aşağıda okuyabilirsiniz.

Görüntüleme: 307
Büyüklüğü:  218.9 KB (Kilobyte)
ID:	414

Görüntüleme: 302
Büyüklüğü:  215.1 KB (Kilobyte)
ID:	415

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel paylaşım. İçerisinde saw palmetto bulunuyor.120 adet ve 160 mg. 34 lira. Saw palmetto kullanmayı düşünen arkadaşlar güvenle alabilir. Ultimate Saw Palmetto, GNC Saw Palmetto'ya alternatif bir ilaç.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

ben alacağım bi kuutu propecia içince yan etki yapıyor belki bu yapmaz.
    Konu maiboz tarafından (24.01.2015 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben abdi ibrahimde sorumlu doktorla görüşmüştüm. Biliyorsunuz saw palmetto içerikli ilaçlarda asıl bakılması gerek yağ asit oranı. Prostagood'ta bunun oranının yüksek olup olmadıgını sordum, doktor da yüksek oranda yağ asidi içerir demişti bana. Tabi ne kadar güvenilir bilinmez ticari bir doktor bu sonuçta şirketin doktoru.
    %90'ın altında yag asidi oranı içeren saw palmettolardan herhangi bir etki alınmadıgını çoğu yerde okumuştum. Prostagoodu topikal kullanmak çok fazla işe yarar eğer yağ oranı yüksek ise. Çünkü sıkınca dutas gibi damlıyormuş heralde. Tam da emin değilim.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Ultimate saw palmetto tamamen yağ asitleri içeren sıvı jel kapsül fiyatıda uygun 2006 yılında alıp kullanmıştım çok kaliteli yeşil içmeye başlayınca bir daha almamıştım devam edip etkisini ölçemedim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ultimate saw palmetto tamamen yağ asitleri içeren sıvı jel kapsül fiyatıda uygun 2006 yılında alıp kullanmıştım çok kaliteli yeşil içmeye başlayınca bir daha almamıştım devam edip etkisini ölçemedim.
    ben alıcam deniycem üç dört ay burdan yazarım ama okadar ürn kullanıyorumki hangisi faydalı hangisi faydası anlayamıyorum
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Prostagood deneyen oldu mu acaba ? Ben bir eczacı vasıtası ile bir kutu temin ettim.Fakat kullanıp kullanmama konusunda tereddütlerim var.

Prospektüsünde DHT inhibe ettiği söylendiğine göre illaki faydalıdır.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saw palmetto tabletlerin içindeki yağ asit oranı %95 ve üzeri olmaliymiş işe yaraması için. Gnc'ninki bunu sağlıyordu hatirladigim kadarıyla, Prostagood icin abdiibrahimle gorustugumde de doktor evet yag asidi orani yüksek demişti Ama tam anlamiyla guvenememistim nedense. 4 yikdir aklimda bu ilaç, her şeye cesaret ettim, bi türlü kısmet olmadi, Saw Palmetto olunca daha bi güvenilir oluyor, Finasterid gibi olmuyor
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saw palmetto tabletlerin içindeki yağ asit oranı %95 ve üzeri olmaliymiş işe yaraması için. Gnc'ninki bunu sağlıyordu hatirladigim kadarıyla, Prostagood icin abdiibrahimle gorustugumde de doktor evet yag asidi orani yüksek demişti Ama tam anlamiyla guvenememistim nedense. 4 yikdir aklimda bu ilaç, her şeye cesaret ettim, bi türlü kısmet olmadi, Saw Palmetto olunca daha bi güvenilir oluyor, Finasterid gibi olmuyor
    Bir forumda saw palmettonun kapsül formlarının yüksek yağ asidi içerdiklerini okumuştum.Prostagood kutusunun içinden bir tanesini bıçakla kesip baktım içine baya ağır bir kokusu var.Ayrıca prospektüsünde yağ asitleri açısından zengin olduğu yazıyor.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon