http://www.natrumin.com.tr/

GATA Dermatoloji Uzm.Dr Yusuf TOPAL Yorumu

Natrumin ve Polyphin sampuanlarınin sac kiran uzerine etkisi… merhabalar ben Dermatolog Dr. Yusuf Topal.. yaklasik 10 aydir Natrumin ve poliphin sampuani hastalarima kullaniyorum..ozellikle halk arasinda sackiran olark bilinen alopesi areata hastalarinda ki etkisi cok sasirtici.. klasik tedavi de igne tedavileri uygulayarak tedavi ettigimiz bu hastalikta tedavi suresini kisaltmasi ve ozelkikle saclarin beyaz degilde iyilesme doneminde siyah kıl olarak gelmesi, saclarin tekrar dokulmeyip sac sayisi kadar, sac kalinliginida arttirmasi ne kadar etkili oldugunu bize gosterdi.. bir kisim hastam sadece sampuan, serum ve solusyonunu kullanarak 1 ay gibi kisa surede sonuc almasi tibbi acidan etkileyici bi sonuctu.. diger seboreik dermatit, kepek gibi rahatsizliklarda sac dokulmesinde etkisi diger hastalarimiza kullandirdigimiz urunlerden cok daha iyi..hic bir hastamdan kotu bir geribildirim almamak hepsinin urunden ve sonuclarindan memnun olmasi da ayri bir zevkdi benim icin…aventus ailesinin ve osman beyin urunlerinin bu kadar etjileyici sonuclara sahip oldugundan dolayi bi cilt doktoru olarak tebrik etmek istedim..Dr.Yusuf Topal

Bu şampuan hakkında bilgisi olan var mıdır acaba ? Bu arlar şampuanımı değiştiricem normalde revita kullanıyorum ama bitmek üzere yeni bir şey alıcam poliphine bakarken buna rastladım hatta poliphinin başlığında da birisi üye olup linkini paylaşmış, ürün işe yaramazsa para iade arantisi vermişler bana pek inandırıcı gelmedi ancak GATA uzmanının yorumunu görünce acaba dedim. Gerçi daha önceden Atilla Kaya sendromunu da geçirdik buna benzer ürün reklamı yapan doktor konusunda ama satış ve pazarlama tekniği açısından farkl bir yorum var. Gidip doktorunuzdan saç uzunluğu ve yoğunluğu konusunda rapor alın bir de kullandıktan sonra aynı raporu alın eğer fark yoksa boş şişeyi gönderin paranızı iade edelim demişler.

İçerik olarak en önemli etkenleri;
%47 Polifenol Kakao ve Çikolata (ne olduğu hakkında bilgim yok)
%48 Bitkisel Yağlar

Serum ve solüsyonu da mevcut paket halinde satışı da var.
Ne dersiniz etkili olma ihtimali var mıdır?
Eğer işe yarar etkenler güzel derseniz denemek için sipariş vericem
Ama yok olmamış bu yenisini yapsınlar derseniz poliphin sipariş edicem.