Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
71 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Araştırma şirketi ve Çözüm

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnterlove çok güzel düşünmüşsün ülkemiz bu konuya daha fazla eğilmeli ki insanlar sahtekarları zengin etmeye devam etmesin. Lakin ben iş tanımını çok iyi anlayamadım. Kurulacak olan iş tam olarak nasıl bir hizmet sunacak. Klinik hizmeti, ürün geliştirme, ürün tedarik vs. Kafandaki modeli daha detaylı aktarabilirsen beklentiler netleşir katılımcı olmak isteyenler kararlarını daha kolay verebilir.
    Örneğin ben nasıl katkı sağlayabilirim, kurulacak iş modelinin neresinde faydalı olabilirim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnterlove çok güzel düşünmüşsün ülkemiz bu konuya daha fazla eğilmeli ki insanlar sahtekarları zengin etmeye devam etmesin. Lakin ben iş tanımını çok iyi anlayamadım. Kurulacak olan iş tam olarak nasıl bir hizmet sunacak. Klinik hizmeti, ürün geliştirme, ürün tedarik vs. Kafandaki modeli daha detaylı aktarabilirsen beklentiler netleşir katılımcı olmak isteyenler kararlarını daha kolay verebilir.
    Örneğin ben nasıl katkı sağlayabilirim, kurulacak iş modelinin neresinde faydalı olabilirim?
    Teşekkür ederim öncelikle, Hocam ilk etapda gerçekten güvenilir bir grup oluşturup araştırmaya ihtiyacımız var hemen bir şirket kurmak zor olduğundan küçük bir oluşum ile başlayıp işe yarar güvenilir ürünler ile başlayıp nihayi istediğimiz tedavileri üretmeye başlayacağımız bir şirkete dönüşme isteğindeyiz. vakıf ile başlanabilir miracle abinin dediği gibi burda sizinde güzel önerileriniz varsa çok güzel olur herkesin önerisini merak ediyorum açıkcası..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim öncelikle, Hocam ilk etapda gerçekten güvenilir bir grup oluşturup araştırmaya ihtiyacımız var hemen bir şirket kurmak zor olduğundan küçük bir oluşum ile başlayıp işe yarar güvenilir ürünler ile başlayıp nihayi istediğimiz tedavileri üretmeye başlayacağımız bir şirkete dönüşme isteğindeyiz. vakıf ile başlanabilir miracle abinin dediği gibi burda sizinde güzel önerileriniz varsa çok güzel olur herkesin önerisini merak ediyorum açıkcası..
    Bir kaç fikrim var bunları ayrıca konuşuruz. Şu şirket modelini incelemeni istiyorum eğer düşündüğün şey buna benzer bir yapıysa faydalı olacaktır.

http://www.belgraviacentre.com/

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bu tarz değilde mesela minoksidil gibi tüm dünyanın bildiği ürünler yaratmakdan bahsediyorum herkesde çalışma potansiyeli çok yüksek insanların sürekli alternatif tedaviler beklemediği her zaman gelişmelere açık ürünler ve bir şirketten bahsediyorum. Bu şekilde insanları dolandıran bir sürü sahte yapmacık ilaçların piyasadan kalkmasını umut ediyorum bunuda astronomik ücretler insanları kandırmaya çalışma yöntemleri olmadan yapılmasını istiyorum..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Vakıf bünyesinde işe yarar bir losyon(buna kefilim) 0 rh genel verici enjeksiyona yada sürülmeye hazır prp tüpleri ile dünyada var olan ancak ülkede olmayan en iyi ürünleri tedarik eden bir market bize sadece 1 yılda muhteşem bir klinik lab. maliyetini karşılayacaktır.
    Konu Miracle tarafından (28.04.2016 Saat 20:37 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sonuna kadar her türlü maddi-manevi desteğe hazırım ,,sonuna kadar arkanızdayım...!!

Düşünce güzel, heyecan uyandırıyor. Umarım gerçekleşir bende elimden geldiğince yardım ederim. Şuanda Maddi olmasada ileride mezun olduktan sonra maddi olarakta destek olurum.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle hocam güzel düşünmüş. market tarzı birşeyle başlayabiliriz. yeterki güveni sağlayabilelim. Saç üzerine kayda değer her türlü ürünün tedariği. insanlarımız yıllarca saçma sapan seylerle kandırıldılar. kandırılmayada devam ediliyorlar.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Şayet organizasyon gerçekleşirse ilk işlerimden birisi dökülmesi kesin agalı bir frontal kılı sağlıklı donör (enseye) bölgeye ekim yapıp beklemek olacak şayet o saç donörde sağlıklı kalırsa herkes kurtuldu demektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Güzel şeyler konuşuluyor umarım gerçekleşir Forumdaki herkes az veya çok elini taşın altına koyup destek olmalı bu oluşuma

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon