Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
77 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Xpecia Kullanıcı Yorumları

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Diesel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen kulağınla mı yapıyorsun? Sperm sayısı demedim dostum miktarı dedim. Ayrıca sıvılaşma da var ne yapalım bunu da Viskozimetre ile mi ölçelim?
    Miktar nedir?
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?opti...me=M%C4%B0KTAR

Meninin azlığı yada çokluğu, sıvılaşması yada matlaşması olumsuz bir durum olduğuna dair kesin bir ölçüt değildir. Boşalma sırasında ortaya çıkan meni miktarınızı gözünüzle görebilirsiniz menin içideki sperm miktarına gözünüzle yorum yapamazsınız.

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miktar nedir?
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?opti...me=M%C4%B0KTAR

Meninin azlığı yada çokluğu, sıvılaşması yada matlaşması olumsuz bir durum olduğuna dair kesin bir ölçüt değildir. Boşalma sırasında ortaya çıkan meni miktarınızı gözünüzle görebilirsiniz menin içideki sperm miktarına gözünüzle yorum yapamazsınız.
    Ben sperm sayısında düşme var demedim. Miktarında azalma var dedim bu gözle görülebilir elle tutulabilir bir şey. İnsan kendi vücudunu bilir eski haline göre kıyaslama da yapabilir. Saça uyguladığımız tedavilerde gözle görülür bir kapanma oldu mu bunu kanıtlamak için tek tek saçları mı saymak gerekiyor? Belki miktar aynı, sadece olanlar kalınlaştı ama bir değişme olmuş ki fark edebiliyorsun. İşte bende bu değişimden bahsediyorum. Hayatımda hiç oral olarak saç ile ilgili ilaç kullanmadım bırakta aradaki farkı anlayayım..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben sperm sayısında düşme var demedim. Miktarında azalma var dedim bu gözle görülebilir elle tutulabilir bir şey. İnsan kendi vücudunu bilir eski haline göre kıyaslama da yapabilir. Saça uyguladığımız tedavilerde gözle görülür bir kapanma oldu mu bunu kanıtlamak için tek tek saçları mı saymak gerekiyor? Belki miktar aynı, sadece olanlar kalınlaştı ama bir değişme olmuş ki fark edebiliyorsun. İşte bende bu değişimden bahsediyorum. Hayatımda hiç oral olarak saç ile ilgili ilaç kullanmadım bırakta aradaki farkı anlayayım..
    hala iddaalaşıyorsunuz sperm ve meni farklı şeyler ilk önce bu kelimelerin ne anlama geldiğini öğrenin sonra tekrar iddaanızda kararlıysanız tekrar tartışalım. meninin azlığı yada çokluğuna bakarak sperm miktarını-sayısını-derecesini sizin kelime haznenizde ne kabul ediyorsanız artık ne derseniz deyin tahmin edemezsiniz.

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala iddaalaşıyorsunuz sperm ve meni farklı şeyler ilk önce bu kelimelerin ne anlama geldiğini öğrenin sonra tekrar iddaanızda kararlıysanız tekrar tartışalım. meninin azlığı yada çokluğuna bakarak sperm miktarını-sayısını-derecesini sizin kelime haznenizde ne kabul ediyorsanız artık ne derseniz deyin tahmin edemezsiniz.
    Sizin ürolog gözüyle olaya yaklaşacağınızı bilsem terimlere daha dikkat ederdim. Ayrıca bu kadar uzatılacak bir konu değil bu, sperm derken forumdaki herkes eminim ne dediğimi anlamıştır.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xpecia bilgim dahilinde bir miktar antiandrojen türevi de barındırmakta bu da bünyeden bünyeye bağlı olarak erkeklerin sekonder cinsel özelliklerinde olumsuz etki oluşturabilir
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xpecia bilgim dahilinde bir miktar antiandrojen türevi de barındırmakta bu da bünyeden bünyeye bağlı olarak erkeklerin sekonder cinsel özelliklerinde olumsuz etki oluşturabilir
    Bildiğim kadarıyla Soya isoflavone ve saw palmetto var içeriğinde antiandrojen görevi gören bitkisel olarak geçiyor ama ne kadar etkili olur bilmiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soya zaten izoflavon içerir yani fitooströjen içerikte bu varsa böyle bir yanetki yapması normaldir.

Meni sıvısını etkileyen bir etken sayısınıda çok büyük ihtimalle etkiler siz yine bir sayım yaptırın ve eskisi ile karşılaştırın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meni sıvısını etkileyen bir etken sayısınıda çok büyük ihtimalle etkiler siz yine bir sayım yaptırın ve eskisi ile karşılaştırın.
    İlaç kullanma taraftarı değilim. Baştan biotin alacaktım baktım bu ürünün içeriği de bitkisel, içinde biotin de var. Biraz kompleks bir şey olsun dedim. Fazla kullanmayı düşünmüyorum.

Yeni Üye
    Saça etkisi var ama sadece oraya etkisi olsa iyiydi. Vücudum her tarafı kıl doldu bende kullanmayı bıraktım. kesinlikle önermiyorum.!

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon