Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Ru vs kalp yetmezliği (buyrun beyler)

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar ruyu dusuk dozda kullanmak lazim gercekten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Suan gunde 33 mg ru kullaniyorum cinsel isteksizlik hissediyorum ya da psikolojik bilmiyorum ama eskisi gibi her daim hazir ve nazir �� degilim. Gecen sene agustostan beri sac dokulme pskolojisi icindeyim ve bu gune kadar o eski cengaver cinselligim olmadi. Finas zaten mahvetti , psklojik olarakta etkilendim. Suan tek ru kullanmama ragmen cinsellik istedigim gibi degil . Bakalim dozu 20 mg kadar dusurcem. Dokulmeme yeterli gelir ve yan etki yapmazsa ne ala ...

20 mg ru için çok fazla düşük bir doz saça etki bile etmez boşa harcamış olursun ben 2-3 aydır kullanıyorum hiçbir yan etki yaşamadım cinsellik vs açısından senin durumun ya psikolojiktir ya da finas'ın uzun vadeli yan etkisidir çünkü ru topikal kullanılan bir etmen olmasının yanı sıra vücutta yarılanma süresi çok kısa olan bir anti-androjen yani kafa derisinden düşük yüzdeli bir miktarı kana karışsa bile sistemik etki etmeye zaman bulamadan yarılanma süresi gerçekleşiyor sistemik etki etmesi libidoyu düşürmesi vs. imkansıza yakın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hexstopper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 mg ru için çok fazla düşük bir doz saça etki bile etmez boşa harcamış olursun ben 2-3 aydır kullanıyorum hiçbir yan etki yaşamadım cinsellik vs açısından senin durumun ya psikolojiktir ya da finas'ın uzun vadeli yan etkisidir çünkü ru topikal kullanılan bir etmen olmasının yanı sıra vücutta yarılanma süresi çok kısa olan bir anti-androjen yani kafa derisinden düşük yüzdeli bir miktarı kana karışsa bile sistemik etki etmeye zaman bulamadan yarılanma süresi gerçekleşiyor sistemik etki etmesi libidoyu düşürmesi vs. imkansıza yakın.
    ru çok güçlü bir antiandrojen. miracle hocaylada konuştuk ru yan etki yapabilir dedi. ben finası bırakalı 6 ay oldu . zaten 6 ay kullandım. ondan bir kalıntı olmadığını biliyorum. bünyem çok zayıf bu konularda ne kullandıysam libidomu düşürdü. inanmıcaksın belki ama sadece yeşil çayı günde 3 bardak içerken bile hissetmiştim düşüşü. bu yüzden ru dan şüphe duymakta haklıyım ama çok güzel bir etken memnunum bakalım doz ayarlamsını yapıp inşallah mutlu mesut ilerleriz...

Alıntı hexstopper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin kullandığın dozda yanetki kesinlikle olmadı ama yeşil çayla bile yanetki görüyorsun normal olabilir bünyen hassas artı finasterid yanetkisi yıllara uzayan kişilerde az değil bunuda belirteyim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin kullandığın dozda yanetki kesinlikle olmadı ama yeşil çayla bile yanetki görüyorsun normal olabilir bünyen hassas artı finasterid yanetkisi yıllara uzayan kişilerde az değil bunuda belirteyim.
    hocam ben proscarı bıraktıktan 15 gün sonra hemen değişim başladı .yani cinsellik normale dönüyordu. suan oral kullanmayalı 6 ay oldu nerdeyse. 3 aydır ru kullanıyorum dökülme yok denecek kadar az. ama libido düşük. oran 40 mg. günlük. şimdi 33 mg a indirdim bakalım zamanla ne olacak buraya yazarım...

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ru çok güçlü bir antiandrojen. miracle hocaylada konuştuk ru yan etki yapabilir dedi. ben finası bırakalı 6 ay oldu . zaten 6 ay kullandım. ondan bir kalıntı olmadığını biliyorum. bünyem çok zayıf bu konularda ne kullandıysam libidomu düşürdü. inanmıcaksın belki ama sadece yeşil çayı günde 3 bardak içerken bile hissetmiştim düşüşü. bu yüzden ru dan şüphe duymakta haklıyım ama çok güzel bir etken memnunum bakalım doz ayarlamsını yapıp inşallah mutlu mesut ilerleriz...
    Ru güçsüz bir anti-androjen demedim yan etki olasılığı o dozlarda imkansıza yakın dedim güçlü olması illa yan etki yapmasını gerektirmiyor olay kana karışmasında kandaki dht oranına etki etmesinde ve kandaki yarılanma süresinde ayrıca finasterid'in yan etkisi yıllar boyuna yayılabilme ihtimali olan bir şey 6 ay ne ki?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12