5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: finasteridin sizce üremeye etkisi nedir?

Yeni Üye

finasteridin sizce üremeye etkisi nedir?

cinsellik üzerinden gitmeyipte, üreme açısından finasteridi incelersek siz ne düşünüyorsunuz?bünyeden bünyeye değişmesi bir gerçek olmakla beraber fikriniz nedir?

Düzenli finasterid kullanan biri çocuk yapamaz.Yaparsa baya zarar veriyor bebeğe ayrıca ilacı bırakıp vücuttan tamamen atılması için doktor gözetiminde olmanız gerek.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sipler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cinsellik üzerinden gitmeyipte, üreme açısından finasteridi incelersek siz ne düşünüyorsunuz?bünyeden bünyeye değişmesi bir gerçek olmakla beraber fikriniz nedir?
    emoğlu evlenirsen finası unut. devam edersen çoçukta emin ol sorun çıkması olası.snra evlilikte istediğin performansı unut.kardeş tavsiyesi evlendiğinde ne dut ne finas doğal ne varsa onu kullan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sipler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanmaya başlamadan önce eczacı arkadaşlarıma sormuştum.bir arkadaşım kullanan bir müşrterisinin çocuğu olmadığını araştırmaları sonucu finastan kaynaklandığını,bıraktan sonra çocuk sahibi olduğunu söyledi.yinede genellemek yanlış olur, kişiden kişiye değişebilecek bir durum bence.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar cocuk olma durumuna bişey diyemem ama performansı bende cok etkilediğini zannetmiyorum düzenli cinsel yasamım var sadece androcur kullandığım donem sıkıntı yasadım
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )