10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Forti 5 saç dökülmesi kapsül üretti

Forti 5 saç dökülmesi kapsül üretti

Arkadaşlar biliyorsunuz MİNOXİL üretici firması FORTİ 5 saç dökülmesini önleyici bir ürün sürdü piyasaya Ben alacağım ilgilenen arkadaşlara duyrulur.
    Çevirisi :

Forti5® yeşil çay özütü, omega 3 ve 6 yağ asitleri, kolkalsiferol, melatonin, beta-sitosterol ve soya izoflavonları içeren ve androjenetik alopesi hastalarının tedavisinde yeni bir oral ilave

SONUÇLAR

Çalışmayı tamamlayan 10 hastanın temel özellikleri Tablo 1'de gösterilmiştir. Bu küçük pilot çalışma, Forti5® ile 24 haftalık takviyeden sonra mütevazi bir klinik ve istatistiksel olarak anlamlı yanıt gösterdi. Deneklerin yüzde seksenleri (8/10) 24 haftalık takviyeden sonra geliştirilmiş olarak değerlendirildi (+1.4'lük ortalama değişim hafif-orta derecede artmıştır). Deneklerin yüzde 40'ı (4/10) orta derecede artmış (2+) ve yüzde 10'luk (1/10) 24 hafta sonra büyük oranda artmış (3+) olarak derecelendirilmiştir (Tablo 2). AGA'nın ortalama süresi 9.2 yıl olup 1 ile 35 yıl arasında değişmektedir; Bununla birlikte, ılımlı ya da büyük ölçüde artmış olarak değerlendirilen beş denek için saç dökülmesinin ortalama süresi yalnızca 3.8 yıl idi (veriler gösterilmemiştir). Genel olarak terminal saç sayımında (incelenen alanda ortalama% 5.9 artış veya 4.2 terminal kılın daha fazla olması, p = 0.014) ve HMI'de (ortalama artış% 9.5 veya 4.5 yüksek HMI, p = 0.003) belirgin bir iyileşme oldu

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlk defa duydum turkiyede satisi varmi

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Klinik foto diye koyduklari resimlerin arasindaki farki anlayanlar var mi yanlis anlamayin ben pek anlayamadim da.Fotonun biri aydinlik ortamda cekilmis digeri isiksiz daha kapali ortamda cekilmis.Yorum yapabilecek arkadaslar konuyu aydinlatsin lutfen

türkiyede satışı olacagını sanmıyorum

arkadaşlar doğal etkenler kullanılarak yapılan ve ürün içeriği de etkili bir formül yapılan deneylerde de başarı oranı gayet yüksek kesinlikle denenmeli diye düşünüyorum

nereden tehmin edebiliriz

Oooo bence bayagi basarili olacak bu kapsul

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    �� yanlış anlamayın ama çok güldüm size minoxu üreten firma forti değil ���� forti sadece minoxidil iceriğini türkiyede kullanan bi firma onu bile doğru düzgün beceremediği icin çoğu kişide alerjik reaksiyon gösterdi ���� ben yıllardır minox kullanan biri olarak fortinin önünden geçmem bu arada minoxidili işleyip patentini alan amerikan menşeili pfizer firmasıdır rogaine ismiyle piyasaya sürmüştür.. Nacizhane tavsiyem paranızı daha verimli harcayınız
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Banned
    deneyenler varmı

sonuc olarak etkinliğiş kanıtlanmış dogal bir ürün sacları korumamız icin iyi bir secenek ben almayı düşünüyorum